newsshowslive
Вступить в семью ATR

Усі свідчення давав під тортурами — український бранець Владислав Єсипенко заявив про катування: ZAMAN

8 сентября 2021, 08:18
296

На черговому судилищі в окупаційному «міському суді» Сімферополя український бранець Владислав Єсипенко заявив про катування.

Про це повідомляє «Кримська правозахисна група». 

За словами адвоката бранця Дмитра Дінзе, Єсипенко перебуває в депресії та страждає від панічних нападів, адже боїться погроз ФСБ.

Окрім того, бранець заперечує закиди окупантів про нібито співпрацю з українською розвідкою. Натомість Єсипенко заявив, що займався висвітленням соціально-політичної ситуації в Криму, як фрілансер «Радіо Свобода». 

Нагадаємо, що Владислава Єсипенка затримали 10 березня після акції до Дня народження Тараса Шевченка, що відбулася біля пам’ятника поетові у Сімферополі. Позаштатному журналісту «Радіо Свобода» окупанти закидають незаконне виготовлення зброї та співпрацю з українськими спецслужбами.  

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:50
video Нові карантинні обмеження щодо перевезень набрали чинності — Укрзалізниця розгортає пункти вакцинації: ZAMAN
Нові карантинні правила в Україні вже діють. Усі, хто прямує автобусом, потягом чи літаком до іншої області, повинні надати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест на коронавірус.
#карантин#Україна#правила_перевезень#пункти_вакцинації
16:33
video Розповів про катування та нагадав про бранців Кремля — Єсипенко звернувся до Байдена: ZAMAN
Український політв’язень, фрілансер «Радіо Свобода» Владислав Єсипенко звернувся до президента Сполучених Штатів Джо Байдена, уряду та Конгресу США.
#США#Байден#бранці_Кремля#Єсипенко#лист