newsshowslive
Вступить в семью ATR

Не визнавати вибори до російської Думи в окупованому Криму — у Верховній Раді звернуться до міжнародної спільноти: ZAMAN

8 сентября 2021, 09:14
275

У Верховній Раді України розглянуть проєкт постанови про звернення до міжнародної спільноти щодо невизнання виборів у Держдуму Росії, що відбудуться з 17 по 19 вересня.

Окупанти збираються організувати голосування в окупованому Криму. Окрім того, Росія активно залучає до участі у виборах і жителів окупованого Донбасу, які отримали російські паспорти. 

У постанові зазначається, що це є Порушенням Конституції та законодавства України, основних Принципів та норм Міжнародного права. 

Депутати мають намір звернутися з заявою до Радбезу і Генасамблеї ООН, ОБСЄ, НАТО, ЄС, Європарламенту, парламентів і урядів держав-членів ООН з вимогою не визнавати  вибори у Держдуму Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

18:45
важно Нелюдські умови — омбудсмен про незмінну ситуацію щодо утримання кримськотатарських політв’язнів
Ситуація щодо незаконного утримання РФ українських політв’язнів є незмінною: вони перебувають у нелюдських умовах та без необхідної меддопомоги.
#омбудсмен#Денісова#політв'язні#умови_утримання
09:08
video Змінилися правила поїздок між областями — потрібно мати сертифікат вакцинації чи тест: ZAMAN
З 21 жовтня в Україні для проїзду у транспорті міжобласного сполучення потрібно мати сертифікат про вакцинацію від коронавірусу або свіжий тест на COVID-19.
#коронавірус#Україна#сертифікат#правила_поїздок#ПЛР-тест
07:51
video Крим не є власністю однієї людини — Зеленський закликав світову спільноту відновити безпеку у Чорному морі: ZAMAN
Повернення Чорного та Азовського морів у простір міжнародного морського права має стати пріоритетом світової спільноти.
#Крим#Зеленський#Чорне_море#світова_спільнота#безпека#морське_право