newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:10
Нічний ефір

Визнати ФСБ і Генштаб РФ терористичними організаціями — до Верховної Ради внесено проєкт постанови: ZAMAN

8 сентября 2021, 10:42
354

Верховна Рада України планує звернутися до Ради Безпеки ООН про визнання ФСБ Російської Федерації та Головного управління Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації терористичними організаціями.

Проєкт постанови вже зареєстровано в українському парламенті. 

Серед авторів — п’ятеро нардепів з фракції «Слуга народу» та депутатської групи «За майбутнє». Вони мотивують необхідність такого звернення тим, що протягом окупації Криму ФСБ регулярно затримують незгодних з режимом та викрадають громадян України. А самих співробітників ФСБ регулярно викривають в організації провокацій та диверсій в Україні. До того ж, діяльність терористів на окупованих територіях Донбасу безпосередньо контролюється керівництвом як ФСБ, так і  Головного управління Генерального штабу Збройних сил РФ. Саме за участю російських кадрових офіцерів та солдатів здійснюється обстріли мирного населення та диверсії, що повністю відповідає методам угруповань, визнаних  світом терористичними.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:50
video Нові карантинні обмеження щодо перевезень набрали чинності — Укрзалізниця розгортає пункти вакцинації: ZAMAN
Нові карантинні правила в Україні вже діють. Усі, хто прямує автобусом, потягом чи літаком до іншої області, повинні надати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест на коронавірус.
#карантин#Україна#правила_перевезень#пункти_вакцинації
16:33
video Розповів про катування та нагадав про бранців Кремля — Єсипенко звернувся до Байдена: ZAMAN
Український політв’язень, фрілансер «Радіо Свобода» Владислав Єсипенко звернувся до президента Сполучених Штатів Джо Байдена, уряду та Конгресу США.
#США#Байден#бранці_Кремля#Єсипенко#лист