newsshowslive
Вступить в семью ATR

У «справі» третьої бахчисарайської групи допитали 55 свідків захисту проти двох «прихованих свідків» окупантів — адвокат: ZAMAN

9 сентября 2021, 07:02
260

Окрім нещодавніх затримань та викрадень людей, окупаційні «суди» Криму продовжують розглядати «справи» раніше затриманих кримських татар за надуманим звинуваченням у тероризмі.

У «справі» трьох кримських татар Османа та Сейтумера Сейтумерових і Рустема Сейтмеметова, яких затримали торік у Бахчисараї, та через нібито причетність до забороненої у РФ релігійної організації Хізб-ут-Тахрір звинуватили у тероризмі, допитали 55 свідків захисту проти двох свідків обвинувачення, які були приховані.

«Ми продовжили допит свідків захисту, допитали чотирьох жителів Бахчисараю — це сусіди, друзі, родичі, які знають хлопців протягом тривалого часу, які відвідували мечеть Тахтали Джамі та розповіли, що там не проводилося жодних прихованих зібрань. Загальна кількість свідків сягнула 55 людей. Це проти двох «прихованих свідків» окупантів, які майже на усі наші питання казали, що нічого не пам’ятають», — каже адвокат Едем Семедляєв.

Водночас, окупаційний «суд» Севастополя залишив під вартою Рутема Мурасова, якого окупанти схопили 17 серпня разом з чотирма іншими кримськими татарами.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:04
video Збір коштів дітям політв’язнів — ГО «Кримська родина» закликає долучитися до акції «Рука допомоги»: ZAMAN
Після останніх затримань активістів в окупованому Криму вже 197 кримськотатарських дітей залишилися без батьківської опіки. Громадські організації збирають кошти на їхню підтримку.
#політв'язні#діти#збір_коштів#акція#"Рука_допомоги"
09:37
video «Будні Нарімана Джеляла» — текст нового листа із застінок опублікував адвокат: ZAMAN
Всі звинувачення абсолютно брехливі. Про це перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял пише у в’язничному щоденнику перед обранням запобіжного заходу.
#адвокат#катування#Наріман_Джелял#тортури_окупантів#лист#щоденник_застінок
09:13
video У Представництві президента України в АРК звернулися до міжнародної спільноти — вимагають відреагувати на незаконні «вибори»: ZAMAN
У Представництві президента України в Автономній Республіці Крим звернулися до міжнародного співтовариства з вимогою відреагувати на незаконні вибори до Держдуми, проведені на окупованих українських територіях, а також посилити через це тиск на Росію.
#санкції#вибори#окупований_Крим#Представництво_президента_в_АРК
08:52
video Грубе порушення державного суверенітету і територіальної цілісності України — МЗС засудило «вибори» у Криму: ZAMAN
МЗС України засудило незаконні вибори до Держдуми, які пройшли у Росії, а також в окупованому Криму.
#Крим#МЗС#вибори#Держдума
08:37
video Редактора кримськотатарської газети «Авдет» оштрафував «суд» окупантів — жертва масових затримань під будівлею ФСБ: ZAMAN
Окупаційний «Київський райсуд» Сімферополя оштрафував на 5 тисяч рублів редактора кримськотатарської газети «Авдет» та члена Меджлісу Шевкета Кайбуллаєва.
#ФСБ#штраф#Крим#затримання#окупанти#"Авдет"#Шевкет_Кайбуллаєв
08:15
video СБУ нейтралізувала ворожих диверсантів — навчання поблизу північного кордону з РФ: ZAMAN
Масштабні навчання українських спецслужб відбулися поблизу північного кордону з Російською Федерацією.
#РФ#СБУ#кордон#навчання#тренування