newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
11:10
Göñül göñülden

Припинити незаконні арешти кримських татар — ВР закликала міжнародних партнерів посилити співпрацю у рамках Кримської платформи: ZAMAN

11 сентября 2021, 10:06
363

Припинити незаконні обшуки, викрадення та арешти кримських татар, зокрема Ельдара Одаманова, Азіза та Асана Ахтемових, Шевкета Усеїнова і першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла.

Верховна Рада звернулася  до національних урядів і парламентів інших держав, міжнародних організацій із закликом посилити політичний, дипломатичний та санкційний тиск на Росію у зв’язку з численними порушеннями прав людини на тимчасово окупованих територіях. 

Депутати закликали міжнародних партнерів посилити співпрацю у межах Кримської платформи для звільнення та відновлення у правах незаконно затриманих представників корінного народа України. 

«Наріман Джелял зараз у СІЗО, у спецблоці, і ця банда Аксьонова під прикриттям Путіна починає нову хвилю боротьби проти кримськотатарського народу за етнічною ознакою. Наявні передумови того, що всі кримські татари будуть звинувачуватися окупантами як народ, який вони називають терористами. Давайте будемо робити такі кроки, які спонукатимуть учасників Кримської платформи приймати більш рішучі дії проти окупантів», — виступив з трибуни ВР депутат «Європейської солідарності» Ахтем Чийгоз.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:04
video Збір коштів дітям політв’язнів — ГО «Кримська родина» закликає долучитися до акції «Рука допомоги»: ZAMAN
Після останніх затримань активістів в окупованому Криму вже 197 кримськотатарських дітей залишилися без батьківської опіки. Громадські організації збирають кошти на їхню підтримку.
#політв'язні#діти#збір_коштів#акція#"Рука_допомоги"
09:37
video «Будні Нарімана Джеляла» — текст нового листа із застінок опублікував адвокат: ZAMAN
Всі звинувачення абсолютно брехливі. Про це перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял пише у в’язничному щоденнику перед обранням запобіжного заходу.
#адвокат#катування#Наріман_Джелял#тортури_окупантів#лист#щоденник_застінок
09:13
video У Представництві президента України в АРК звернулися до міжнародної спільноти — вимагають відреагувати на незаконні «вибори»: ZAMAN
У Представництві президента України в Автономній Республіці Крим звернулися до міжнародного співтовариства з вимогою відреагувати на незаконні вибори до Держдуми, проведені на окупованих українських територіях, а також посилити через це тиск на Росію.
#санкції#вибори#окупований_Крим#Представництво_президента_в_АРК
08:52
video Грубе порушення державного суверенітету і територіальної цілісності України — МЗС засудило «вибори» у Криму: ZAMAN
МЗС України засудило незаконні вибори до Держдуми, які пройшли у Росії, а також в окупованому Криму.
#Крим#МЗС#вибори#Держдума
08:37
video Редактора кримськотатарської газети «Авдет» оштрафував «суд» окупантів — жертва масових затримань під будівлею ФСБ: ZAMAN
Окупаційний «Київський райсуд» Сімферополя оштрафував на 5 тисяч рублів редактора кримськотатарської газети «Авдет» та члена Меджлісу Шевкета Кайбуллаєва.
#ФСБ#штраф#Крим#затримання#окупанти#"Авдет"#Шевкет_Кайбуллаєв
08:15
video СБУ нейтралізувала ворожих диверсантів — навчання поблизу північного кордону з РФ: ZAMAN
Масштабні навчання українських спецслужб відбулися поблизу північного кордону з Російською Федерацією.
#РФ#СБУ#кордон#навчання#тренування