newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
11:10
Göñül göñülden

Україна закликала держави-члени ООН долучитися до Кримської платформи — новий формат координації міжнародних зусиль: ZAMAN

11 сентября 2021, 11:14
381

Україна закликала держави-члени ООН долучитися до Кримської платформи.

Постійний представник України в ООН Сергій Кислиця пояснив, що це новий формат координації міжнародних зусиль задля звільнення окупованого Криму. 

Він нагадав, що держави, які не встигли взяти участь в інавгураційному саміті, що відбувся 23 серпня у Києві, можуть долучитися до спільної декларації Кримської платформи. 

Окрім того, Сергій Кислиця розповів про реакцію Москви на українську ініціативу — масові викрадення та арешти кримських татар.

«Кримська платформа — це новий міжнародний формат консультації та координації, покликаний підвищити ефективність міжнародної реакції на тимчасову окупацію українського півострова, а також досягти деокупації Криму та мирного повернення контролю України. Однак, після саміту, російська окупаційна «влада» в Криму тільки погіршила свої репресивні практики проти громадян України, які прагнуть в повній мірі користуватися своїми правами та основними свободами», — наголосив Кислиця.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:04
video Збір коштів дітям політв’язнів — ГО «Кримська родина» закликає долучитися до акції «Рука допомоги»: ZAMAN
Після останніх затримань активістів в окупованому Криму вже 197 кримськотатарських дітей залишилися без батьківської опіки. Громадські організації збирають кошти на їхню підтримку.
#політв'язні#діти#збір_коштів#акція#"Рука_допомоги"
09:37
video «Будні Нарімана Джеляла» — текст нового листа із застінок опублікував адвокат: ZAMAN
Всі звинувачення абсолютно брехливі. Про це перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял пише у в’язничному щоденнику перед обранням запобіжного заходу.
#адвокат#катування#Наріман_Джелял#тортури_окупантів#лист#щоденник_застінок
09:13
video У Представництві президента України в АРК звернулися до міжнародної спільноти — вимагають відреагувати на незаконні «вибори»: ZAMAN
У Представництві президента України в Автономній Республіці Крим звернулися до міжнародного співтовариства з вимогою відреагувати на незаконні вибори до Держдуми, проведені на окупованих українських територіях, а також посилити через це тиск на Росію.
#санкції#вибори#окупований_Крим#Представництво_президента_в_АРК
08:52
video Грубе порушення державного суверенітету і територіальної цілісності України — МЗС засудило «вибори» у Криму: ZAMAN
МЗС України засудило незаконні вибори до Держдуми, які пройшли у Росії, а також в окупованому Криму.
#Крим#МЗС#вибори#Держдума
08:37
video Редактора кримськотатарської газети «Авдет» оштрафував «суд» окупантів — жертва масових затримань під будівлею ФСБ: ZAMAN
Окупаційний «Київський райсуд» Сімферополя оштрафував на 5 тисяч рублів редактора кримськотатарської газети «Авдет» та члена Меджлісу Шевкета Кайбуллаєва.
#ФСБ#штраф#Крим#затримання#окупанти#"Авдет"#Шевкет_Кайбуллаєв
08:15
video СБУ нейтралізувала ворожих диверсантів — навчання поблизу північного кордону з РФ: ZAMAN
Масштабні навчання українських спецслужб відбулися поблизу північного кордону з Російською Федерацією.
#РФ#СБУ#кордон#навчання#тренування