newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
10:50
Ecdatlar sesi / Музичний проект

В ООН розглянуть ситуацію з правами людини на окупованому півострові — 71 країна підтримала: ZAMAN

11 сентября 2021, 11:47
382

На тлі нових затримань в окупованому Криму Генеральна асамблея ООН розгляне ситуацію з правами людини на окупованому півострові.

Таке рішення підтримали делегації 71-ї країни. 

Відмовилися включати тему окупованого Криму до порядку денного 12 країн. Серед них — Росія, Сирія, Іран, КНДР, Куба, Зімбабве та кілька інших друзів москви. 

«Нас не дивує зневажливе ставлення російської делегації до країн-членів та Генеральної Асамблеї, яке вже стало звичним. Позиція РФ як сторони міждержавного конфлікту дуже передбачувана. Російська Федерація, чия окупаційна «влада», не припинила свої кричущі протиправні дії у тимчасово окупованому Криму всупереч міжнародному праву та резолюції, ухваленій Генеральною Асамблеєю ООН, продовжує мілітаризацію півострова та порушення морського права. Ситуація з правами людини на тимчасово окупованих територіях продовжує погіршуватися, що було чітко відображено в останньому Звіті Генерального секретаря ООН», — каже представник України в ООН Сергій Кислиця. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:04
video Збір коштів дітям політв’язнів — ГО «Кримська родина» закликає долучитися до акції «Рука допомоги»: ZAMAN
Після останніх затримань активістів в окупованому Криму вже 197 кримськотатарських дітей залишилися без батьківської опіки. Громадські організації збирають кошти на їхню підтримку.
#політв'язні#діти#збір_коштів#акція#"Рука_допомоги"
09:37
video «Будні Нарімана Джеляла» — текст нового листа із застінок опублікував адвокат: ZAMAN
Всі звинувачення абсолютно брехливі. Про це перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял пише у в’язничному щоденнику перед обранням запобіжного заходу.
#адвокат#катування#Наріман_Джелял#тортури_окупантів#лист#щоденник_застінок
09:13
video У Представництві президента України в АРК звернулися до міжнародної спільноти — вимагають відреагувати на незаконні «вибори»: ZAMAN
У Представництві президента України в Автономній Республіці Крим звернулися до міжнародного співтовариства з вимогою відреагувати на незаконні вибори до Держдуми, проведені на окупованих українських територіях, а також посилити через це тиск на Росію.
#санкції#вибори#окупований_Крим#Представництво_президента_в_АРК
08:52
video Грубе порушення державного суверенітету і територіальної цілісності України — МЗС засудило «вибори» у Криму: ZAMAN
МЗС України засудило незаконні вибори до Держдуми, які пройшли у Росії, а також в окупованому Криму.
#Крим#МЗС#вибори#Держдума
08:37
video Редактора кримськотатарської газети «Авдет» оштрафував «суд» окупантів — жертва масових затримань під будівлею ФСБ: ZAMAN
Окупаційний «Київський райсуд» Сімферополя оштрафував на 5 тисяч рублів редактора кримськотатарської газети «Авдет» та члена Меджлісу Шевкета Кайбуллаєва.
#ФСБ#штраф#Крим#затримання#окупанти#"Авдет"#Шевкет_Кайбуллаєв
08:15
video СБУ нейтралізувала ворожих диверсантів — навчання поблизу північного кордону з РФ: ZAMAN
Масштабні навчання українських спецслужб відбулися поблизу північного кордону з Російською Федерацією.
#РФ#СБУ#кордон#навчання#тренування