newsshowslive
Вступить в семью ATR

«Свідки» не прийшли, а речові «докази» загубилися — окупанти у сороковий раз розглянули «справу» проти Мустафи Джемілєва: ZAMAN

15 сентября 2021, 21:07
404

Окупаційний «міський суд» Армянська всорокове розглядав «справу» проти лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

За словами адвоката Миколи Полозова, захист хотів допитати Сергія Абісова, який навесні 2014-го року очолював окупаційне «МВС» Криму та російського прикордонника Коновалова. Втім, на засідання вони не з’явилися, й навіть не відомо, чи отримали вони запрошення. 

Окрім того, не вдалося оглянути так звані речові «докази», зокрема карабін та набої. 

Раніше рішенням Краснодарського суду, зброю, що проходила у «справі» сина Мустафи Джемілєва Хайсера, передали на зберігання до окупаційного «МВС» Криму, каже Полозов. Однак доля так званих «доказів» невідома.   

«Наразі можна констатувати, що російська влада втратили карабін Симонова, патрони до нього і гільзу. Було ухвалене рішення, що суд направить запит до Краснодарського крайового суду про місцезнаходження цих речових доказів», — каже адвокат.

Як відомо, у квітні минулого року окупанти звинуватили  Мустафу Джемілєва у недбалому зберіганні вогнепальної зброї,  незаконному придбанні та зберіганні боєприпасів, а також у так званому «незаконному перетині держкордону Росії». Йдеться про спробу національного лідера кримських татар 3 травня 2014 року потрапити до Криму з Херсонщини. Тоді зустрічати його приїхали тисячі кримських татар. Однак окупанти його не пропустили. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:04
video Збір коштів дітям політв’язнів — ГО «Кримська родина» закликає долучитися до акції «Рука допомоги»: ZAMAN
Після останніх затримань активістів в окупованому Криму вже 197 кримськотатарських дітей залишилися без батьківської опіки. Громадські організації збирають кошти на їхню підтримку.
#політв'язні#діти#збір_коштів#акція#"Рука_допомоги"
09:37
video «Будні Нарімана Джеляла» — текст нового листа із застінок опублікував адвокат: ZAMAN
Всі звинувачення абсолютно брехливі. Про це перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял пише у в’язничному щоденнику перед обранням запобіжного заходу.
#адвокат#катування#Наріман_Джелял#тортури_окупантів#лист#щоденник_застінок
09:13
video У Представництві президента України в АРК звернулися до міжнародної спільноти — вимагають відреагувати на незаконні «вибори»: ZAMAN
У Представництві президента України в Автономній Республіці Крим звернулися до міжнародного співтовариства з вимогою відреагувати на незаконні вибори до Держдуми, проведені на окупованих українських територіях, а також посилити через це тиск на Росію.
#санкції#вибори#окупований_Крим#Представництво_президента_в_АРК
08:52
video Грубе порушення державного суверенітету і територіальної цілісності України — МЗС засудило «вибори» у Криму: ZAMAN
МЗС України засудило незаконні вибори до Держдуми, які пройшли у Росії, а також в окупованому Криму.
#Крим#МЗС#вибори#Держдума
08:37
video Редактора кримськотатарської газети «Авдет» оштрафував «суд» окупантів — жертва масових затримань під будівлею ФСБ: ZAMAN
Окупаційний «Київський райсуд» Сімферополя оштрафував на 5 тисяч рублів редактора кримськотатарської газети «Авдет» та члена Меджлісу Шевкета Кайбуллаєва.
#ФСБ#штраф#Крим#затримання#окупанти#"Авдет"#Шевкет_Кайбуллаєв
08:15
video СБУ нейтралізувала ворожих диверсантів — навчання поблизу північного кордону з РФ: ZAMAN
Масштабні навчання українських спецслужб відбулися поблизу північного кордону з Російською Федерацією.
#РФ#СБУ#кордон#навчання#тренування