newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
08:15
Köydeşler körüşüvi

«Жовта» зона карантину в Україні — з 23 вересня закриються навчальні заклади: ZAMAN

22 сентября 2021, 08:46
305

З четверга в Україні діятиме «жовта» зона карантину. Це означає, що з 23 вересня у країні забороняється робота шкіл, ЗВО та інших навчальних закладів, якщо менш ніж 80 відсотків працівників установи мають «жовті» або «зелені» COVID-сертифікати.

Таким чином, такі заклади мають  перейти на дистанційне навчання. 

Відвідувати фітнес-центри та спортзали можна буде лише за умови, що заповненість не перевищуватиме однієї людини на 10 квадратних метрів. У кафе та ресторанах дистанція між столиками має сягати півтора метри. Масові заходи можливі лише за участю однієї людини на чотири квадратні метри. 

Якщо не менш ніж 80 відсотків відвідувачів та працівників матимуть  «жовтий» або «зелений» COVID-сертифікати, обмеження не застосовуватимуться.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.