newsshowslive
Вступить в семью ATR

Тіло вбитого окупантами Набі Рахімова не видадуть родині — «суд» окупантів відхилив апеляцію адвоката: ZAMAN

22 сентября 2021, 09:47
403

Тіло Набі Рахімова, застреленого окупантами, не віддадуть.

Окупаційний «Верховний суд» Криму відхилив апеляцію адвоката Сіяра Паніча. 

Він оскаржував серпневий присуд окупаційного «Київського райсуду» Сімферополя, який відмовив у видачі тіла для поховання. 

Окупаційні «слідчі» заявляли, що Набі Рахімов нібито був убитий під час перешкоджання теракту. Але захист з таким твердженням не згоден, оскільки Рахімова застрелили у себе вдома.

Нагадаємо, що політичний біженець з Узбекистану Набі Рахімов був убитий 11 травня співробітниками ФСБ, нібито за спротив під час затриманні. Дружину Сохібу Бурханову окупанти відправили до фільтраційного табору для іноземців, у Краснодарському краї Росії. Звідки її хочуть депортувати до Узбекистану. Окупанти звинуватили її в порушенні паспортного режиму, призначили 2 тисячі рублів штрафу та вирішили видворити. Всупереч рішенню ЄСПЛ про недопущення депортації, окупаційна «влада» своє рішення не переглянула. А неповнолітніх дітей Набі Рахімова, у випадку, якщо родичі не заберуть їх до Узбекистану, передадуть до дитячого будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.