newsshowslive
Вступить в семью ATR

Вашингтон не прагне Холодної війни — Байден в ООН заявив про початок «ери дипломатії»: ZAMAN

23 сентября 2021, 08:48
277

Вашингтон не прагне нової Холодної війни, однак захищатиме власні інтереси і інтереси своїх союзників, а також протистоятиме спробам сильних держав домінувати над слабкими.

Про це заявив Джо Байден на своєму першому виступі в якості Президента США на Генеральній асамблеї ООН.  

Байден також згадав відхід з Афганістану, який піддавався критиці з боку союзників всередині країни та за кордоном, заявивши, що США закінчують «період нещадної війни» для «нової ери невтомної дипломатії».

«Ми завершили двадцятирічний конфлікт в Афганістані. І коли ми завершуємо період неослабної війни, ми відкриваємо нову еру неослабної дипломатії. Еру використання нашої значної допомоги для інвестування в нові способи і можливості поліпшити становище людей у всьому світі. Еру поновлення і захисту демократії і докази того, що незалежно від складності проблеми, діяльність уряду в інтересах людей, як і раніше, є кращим способом забезпечити добробут наших народів», — заявив Байден. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.