newsshowslive
Вступить в семью ATR

Залишили за ґратами — окупанти відхилили апеляції на арешт братів Ахтемових: ZAMAN

25 сентября 2021, 12:40
346

Окупаційний «Верховний суд» Криму відмовив у задоволенні апеляційних скарг на арешт Асана та Азіза Ахтемових, яких ФСБ звинувачує у «диверсії на газопроводі».

Асан Ахтемов залишиться під вартою до  листопада. Засідання було закритим та без участі самого Асана. Той, за версію силовиків, перебуває на карантині начебто через контакт з хворим на COVID-19.  

Адвокат бранця Айдер Азаматов впевнений, що за таких умов засідання не мало б відбутися, бо це порушує права його підзахисного. До того ж, адвокат мав намір розглянути заяву Асана про катування під час затримання. На це так звана «суддя» витратила 30 секунд та відмовила у задоволенні скарги на арешт Ахтемова. 

Під вартою залишиться і Азіз Ахтемов — двоюрідний брат Асана Ахтемова. 

Апеляційну скаргу на запобіжний захід окупаційний «суддя» Олексій Козирєв залишив без задоволення. Засідання так само відбулося у закритому режимі. 

Як повідомив адвокат Азіза Іслям Веліляєв, його підзахисного до суду не доставили, він брав участь у засіданні по відеозв'язку.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:50
video Нові карантинні обмеження щодо перевезень набрали чинності — Укрзалізниця розгортає пункти вакцинації: ZAMAN
Нові карантинні правила в Україні вже діють. Усі, хто прямує автобусом, потягом чи літаком до іншої області, повинні надати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест на коронавірус.
#карантин#Україна#правила_перевезень#пункти_вакцинації
16:33
video Розповів про катування та нагадав про бранців Кремля — Єсипенко звернувся до Байдена: ZAMAN
Український політв’язень, фрілансер «Радіо Свобода» Владислав Єсипенко звернувся до президента Сполучених Штатів Джо Байдена, уряду та Конгресу США.
#США#Байден#бранці_Кремля#Єсипенко#лист