newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:30
Нічний ефір

158 конкретних кроків — у Мінреінтаграції пояснили, що передбачає план заходів щодо реалізації Стратегії деокупації Криму: ZAMAN

1 октября 2021, 08:51
666

У Міністерстві з питань деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій України пояснили, що передбачає план заходів щодо реалізації Стратегії деокупації і реінтеграції Криму та Севастополя, ухвалений Кабміном України напередодні.

Цей документ передбачає 158 заходів. Серед них спрощення процедури подачі заяви на виплату політв’язням та членам їхніх сімей, вдосконалення державної реєстрації актів цивільного стану громадян України на окупованих територіях. Окрім того, буде спрощено отримання перших паспортів для громадян України.

«Ми переконані, що ефективне виконання ухваленого комплексу заходів буде основою для деокупації і реінтеграції ТОТ та каталізатором підвищення ефективності державної політики в актуальних питаннях захисту прав і свобод, незаконного політично мотивованого судового переслідування, захисту прав внутрішньо переміщених осіб», — впевнений заступник міністра реінтеграції Ігор Яременко.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:16
video Перемовини Байдена і і Путіна відбулися — спільних заяв немає: ZAMAN
Перемовини Байдена і Путіна завершилися після двохгодинної розмови відеозв’язком.
09:03
video Військова форма, печатки та вибухівка — в Україні оприлюднили перелік заборонених для ввезення речей з Криму: ZAMAN
У Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій назвали перелік товарів, що заборонено перевозити з окупованого Криму на материкову частину України.
08:41
video Київський суд дозволив затримати Поклонську — підозрюється у державній зраді: ZAMAN
Колишню окупаційну «прокурорку» Криму Наталію Поклонську дозволено затримати у справі про державну зраду.
08:26
video Недобудовану Кримську АЕС зрівняють з землею — окупанти почали демонтаж: ZAMAN
Окупаційний «голова» Криму Сергій Аксьонов заявив, що такі собі «інвестори» демонтують конструкції недобудованої АЕС у Криму, однак остаточного рішення, що з'явиться на майданчику замість неї, немає.
08:13
video 85 класів кримських шкіл перейшли на дистанційку — 550 нових випадків COVID-19 на півострові: ZAMAN
Окупаційна «влада» Криму звітує про зниження захворюваності COVID-19 на півострові.
07:55
video Третина регіонів України вийшла з «червоної» зони карантину — у МОЗ закликають до вакцинації: ZAMAN
Ще 8655 нових пацієнтів з COVID-19 виявили на материковій частині України. Водночас, майже 23 тисячі українців одужали, а 467 людей хворобу подолати не змогли.
07:32
video США бойкотують Олімпіаду у Пекіні — не посилатимуть представників: ZAMAN
США оголосили дипломатичний бойкот майбутньої зимової Олімпіади у Пекіні.