newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
19:15
Документальний фільм

Окупанти затримали громадську активістку Лейлу Яшлавську — прийшла до стін «суду» на розгляд апеляції Нарімана Джеляла: ZAMAN

3 октября 2021, 10:08
416

Окупанти затримали громадську активістку Лейлу Яшлавську.

Активістка серед інших прийшла під стіни окупаційного «Верховного суду» Криму, де розглядали апеляцію на арешт першого заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла. Там Лейлу Яшлавську оточили кілька силовиків. Один фільмував жінку, поки інший вимагав від неї показати документи, аргументуючи тим, що вона нібито може перебувати у розшуку.  

У супроводі кількох силовиків Лейлу Яшлавську таки повели подалі від стін окупаційного «суду» та посадили до службової автівки.

Перед службовим УАЗіком, куди посадили Лейлу Яшлавську, зібралися люди. Вони вимагали від силовиків пояснень, за що забирають жінку та куди її відвезуть. Натомість окупаційні поліціянти стали зганяти літніх жінок геть зі шляху, посилаючись на нібито порушення правил дорожнього руху.

Свідки кажуть, що силовики виганяли людей якнайдалі від стін окупаційного «суду». На питання присутніх, чи мають вони на це право, силовики погрожували забрати до відділку нібито для встановлення особи.

Лейлу Яшлавську відвезли до окупаційного «Київського райвідділку поліції», де протримали більше 5 годин. Там за жінку написали пояснення і дали на підпис. До тексту Яшлавська дописала, що до неї не допустили адвоката та не пояснили її процесуальний статус. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.