newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
18:30
Taqdır yolları

Не випускають з центру іноземців — адвокати оскаржували рішення про депортацію дружини вбитого Набі Рахімова: ZAMAN

3 октября 2021, 11:46
373

Окупаційний «Совєтський райсуд» відмовився випускати Сохібу Бурханову з центру для іноземців.

Адвокати оскаржували рішення про видворення дружини політичного біженця з Узбекистану Набі Рахімова, якого окупанти застрелили нібито за спротив під час затримання. 

Сохібу Бурханову вже 4 місяці тримають у центрі для іноземців у Краснодарському краї Росії. Попри рішення Європейського суду з прав людини, її готуються депортувати до Узбекистану, нібито через порушення паспортного режиму. 

Захист клопотав про звільнення Бурханової, щоб вона могла самотужки поїхати до будь-якої іншої країни, крім Узбекистану. 

Як відомо, ані захист, ані саму Бурханову не допускають до матеріалів справи її чоловіка Набі Рахімова, вбитого силовиками.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.