newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
20:00
Davetsiz musafir

Квартири для кримських татар — у Херсоні та Миколаєві виділили ділянки: ZAMAN

5 октября 2021, 08:52
285

У Херсоні та Миколаєві вже виділили ділянки для будівництва квартир для кримських татар — вимушених переселенців. У Києві землю все ще шукають.

Мова йде про будівництво 500 квартир для вимушених переселенців з тимчасово окупованого Криму, політв'язнів, сімей загиблих учасників бойових дій. 

Будівництво відбуватиметься у рамках договору між Україною та Туреччиною. 

Туреччина побудує по 200 квартир у Херсоні та Миколаєві, ще 100 — у столиці України. 

За словами голови фонду національного добробуту Криму Ленура Мамбетова, будівництво розпочнеться навесні наступного року.

Нагадаємо, що міжурядову угоду про будівництво житла підписали на найвищому рівні під час візиту Володимира Зеленського до Туреччини. Як заявив президент Турецької Республіки Реджеп Таїп Ердоган, будівництво житла — це сімейний, історичний борг підвищення стандартів життя для кримських татар, які були змушені покинути свою Батьківщину. Водночас, за словами президента України, це важливий гуманітарний проєкт, який ще більше зближує наші народи. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.