newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:10
Нічний ефір

34 тисячі кримчан незаконно призвали на службу до лав окупантів — Прокуратура АРК: ZAMAN

5 октября 2021, 09:26
265

34 тисячі кримчан окупанти незаконно відправили служити до своїх збройних сил, починаючи з 2015 року.

Про це повідомив прокурор АР Крим і Севастополя Ігор Поночовний. 

Нині у Криму відбувається вже 13-та призовна кампанія за шість років. За міжнародним законодавством, це є військовим злочином. Однак Росія ігнорує міжнародне право та погрожує кримчанам кримінальною відповідальністю за відмову служити у лавах окупаційного «війська». 

Так, лише у липні «Кримська правозахисна група» зафіксувала 17 нових кримінальних справ щодо жителів Криму за «ухилення» від військової служби у лавах агресора. 

«Ми встановили та повідомили про підозри у вчиненні воєнного злочину 10 військовим комісарам різних районів окупованого Криму, серед яких і так званий «військовий комісар Республіки Крим». На розгляді в суді також перебуває обвинувальний акт щодо «військового комісара міста Феодосії та Кіровського району Республіки Крим», який було скеровано в порядку спеціального досудового розслідування», — звітує Поночовний.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

26 октября
17:39
video Кримськотатарська культура все життя виборює собі право на існування — Ельзара Баталова у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Ельзара Баталова говорила про Крим, культуру в Україні та як шоу-бізнес псує мистецтво.
17:38
video Ми вже зараз маємо думати про майбутню реінтеграцію Криму та Донбасу — Олександр Бойченко у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Олександр Бойченко говорив про літературу, генетичну ідентичність Донбасу та радянське мислення українців.
26 октября