newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:10
Нічний ефір

Окупанти винесли вирок Айдеру Кадирову — 5 тисяч рублів штрафу: ZAMAN

6 октября 2021, 08:22
224

Покарання у вигляді штрафу на 5 тисяч рублів від окупантів отримав Айдер Кадиров.

4 вересня, біля будівлі ФСБ він, як громадянський журналіст, висвітлював збори кримських татар, а також фільмував масове затримання людей співробітниками ОМОН та Росгвардії. 

Окупаційні силовики намагалися вихопити камеру Айдера Кадирова, а його, серед інших, кинули до автобуса та відвезли до окупаційного відділку поліції. 

Айдер Кадиров заявив, що перебував біля будівлі ФСБ за редакційним завданням, а також був у масці та дотримувався дистанції. Однак окупаційний «суд» це проігнорував. Кадиров та його захисник впевнені, що всі «справи» відбуваються за шаблоном — окупанти ігнорують доводи та змінюють лише суми штрафів.

Нагадаємо, що 4 вересня біля будівлі окупаційного управління ФСБ силовики затримали 58 людей. Всіх відвезли до окупаційних відділків поліції. Двох кримських татар звинуватили в непокорі окупаційним поліціянтам, а решту — у порушенні карантинних обмежень. На всіх склали адмінпротоколи, а десятки людей вже отримали штрафи від 5 до 30 тисяч рублів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

26 октября
17:39
video Кримськотатарська культура все життя виборює собі право на існування — Ельзара Баталова у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Ельзара Баталова говорила про Крим, культуру в Україні та як шоу-бізнес псує мистецтво.
17:38
video Ми вже зараз маємо думати про майбутню реінтеграцію Криму та Донбасу — Олександр Бойченко у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Олександр Бойченко говорив про літературу, генетичну ідентичність Донбасу та радянське мислення українців.
26 октября