newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:10
Нічний ефір

Залишиться у СІЗО до 11 січня наступного року — «суд» окупантів продовжив арешт Завура Абдуллаєва: ZAMAN

6 октября 2021, 10:32
381

Окупаційний «Ленінський райсуд» Севастополя продовжив термін тримання під вартою Завура Абдуллаєва, якого через нібито причетність до «Хізб-ут-Тахрір» звинувачують у тероризмі, до 11 січня.

Продовження арешту окупанти обґрунтували тим, що Абдуллаєв нібито може погрожувати свідкам, знищити докази, або ж втекти, бо є громадянином України.

Нагадаємо, що 48-річного Завура Абдуллаєва, хворого на цукровий діабет, окупанти затримали у серпні, в Холмовці Бахчисарайського району, після масових облав силовиків. Його, а також Рустема Мурасова, Рустема Таірова, Раіфа Февзієва та Джеббара Бекірова через нібито причетність до релігійної організації «Хізб-ут-Тахрір» звинуватили в тероризмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

26 октября
17:39
video Кримськотатарська культура все життя виборює собі право на існування — Ельзара Баталова у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Ельзара Баталова говорила про Крим, культуру в Україні та як шоу-бізнес псує мистецтво.
17:38
video Ми вже зараз маємо думати про майбутню реінтеграцію Криму та Донбасу — Олександр Бойченко у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Олександр Бойченко говорив про літературу, генетичну ідентичність Донбасу та радянське мислення українців.
26 октября