newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
08:15
Köydeşler körüşüvi

Агітував дітей вступати до армії агресора — Прокуратура АРК заочно розслідуватиме дії «керівника штабу Юнармії»: ZAMAN

7 октября 2021, 10:04
430

Прокуратура АРК отримала дозвіл на заочне розслідування дій так званого «керівника регіонального штабу Юнармії» в окупованому Севастополі.

Чоловіка звинувачують у порушенні законів та звичаїв війни через пропаганду служби в окупаційній армії Росії серед кримських дітей. 

Підозрюваний очолив штаб «Юнармії» у 2016 році та займався зокрема тим, що агітував дітей вступати до лав збройних сил агресора. Наразі йому загрожує позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.

«Керівник організації ставить собі за мету «виростити покоління, здатне не тільки захищати вітчизну зі зброєю в руках, а й відстоювати інтереси Росії в мирних сферах». Разом з тим, підозрюваний неодноразово здійснював виступи в засобах масової інформації задля популяризації «руху» та пропаганди участі дітей в ній. Своїми діями «керівник штабу» порушив закони та звичаї війни, оскільки, пропаганда, спрямована на забезпечення добровільного вступу в армію цивільного населення,  заборонена Конвенцією про захист цивільного населення під час війни», — кажуть у Прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.