newsshowslive
Вступить в семью ATR

Камера з тарганами та пацюками — політв’язень Рустем Мурасов розповів про нелюдські умови утримання: ZAMAN

7 октября 2021, 10:28
432

Камера політв’язня Рустема Мурасова кишить тарганами та пацюками, а керівництво СІЗО змушувало кримського татарина голосувати на виборах до російської Думи.

Кримський татарин Рустем Мурасов, якого через нібито причетність до «Хізб-ут-Тахрір» окупанти звинувачують у тероризмі, розповів про нелюдські умови тримання під вартою. 

Як повідомляв ATR.ua, окупаційний «Ленінський райсуд» Севастополя продовжив арешт Мурасова до 11 січня наступного року, відкинувши доводи захисту. 

Бранець заявив, що його заарештували за активну підтримку кримськотатарських політв’язнів та їхніх родин. А також розповів про тиск силовиків та умови тримання в СІЗО Сімферополя.

Нагадаємо, що 51-річного Рустема Мурасова окупанти затримали у серпні, в селі Айланма (Поворотне), Бахчисарайського району. Його, а також Завура Абдуллаєва, Рустема Таірова, Раіфа Февзієва та Джеббара Бекірова через нібито причетність до «Хізб-ут-Тахрір» звинуватили в тероризмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.