newsshowslive
Вступить в семью ATR

Причетність власника «Епіцентру» Гереги до бізнесу в Криму підтвердилася — ЗМІ: ZAMAN

8 октября 2021, 07:58
441

Офшори нардепа з політсили «За майбутнє» Олександра Гереги пов'язані з його бізнесом в окупованому Криму.

Журналісти, які працювали над проєктом Pandora Papers, виявили цілу мережу офшорних компаній, яка належала народному депутату України. Одна з них — Edlagor Enterprises Limited володіє найбільшою мережею гіпермаркетів в окупованому Криму «Новацентр К». До окупації півострова це були гіпермаркети «Епіцентр», якими володіє подружжя Герег. 

Саме завдяки витоку Pandora Papers вдалося з’ясувати, що Олександр та Галина Гереги мали безпосередній стосунок до торгівлі будматеріалами у Криму вже після окупації півострова. 

Вони були бенефіціарами кіпрської компанії Edlagor Enterprises Limited у 2015-му та проводили фінансові операції із відомими раніше компаніями Гереги щонайменше до 2019 року. 

Водночас Олександр Герега на запитання «Слідство.Інфо» відповів, що жодного бізнесу у Криму не веде. За його словами, контроль над «Епіцентром» у Криму був втрачений після його окупації. Він також заперечив належність Edlagor Enterprises до групи «Епіцентр».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.