newsshowslive
Вступить в семью ATR

Верховна Рада звільнила Разумкова з посади спікера — проголосували 284 нардепи: ZAMAN

8 октября 2021, 10:27
530

Верховна Рада звільнила Дмитра Разумкова з посади спікера.

За це проголосували 284 нардепи.  

Голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко публічно відчитав спікера, заявивши, що той уже не є членом партії, і що до його роботи є безліч питань.

Дмитро Разумков опонував вже колишнім колегам. З трибуни він заявив, що у 2019 році «Слуга народу» йшла на вибори «не за посадами і за грошима, а змінити країну на краще» з гарними щирими принципами, яким повірили люди. Але, на жаль, це вже не так, заявив Разумков.

«Весь цей час я намагався зробити, щоб хоча б частина цих обіцянок стала реальністю. Якщо ми повернемось до принципів, то принцип демократії, до якого ми йшли, став принципом влади більшості, принцип верховенства права та закону змінився на політичну доцільність, принцип права на власну позицію та свободу слова змінив принцип «хто не з нами, той проти нас», принцип «закон один для всіх» став принципом «друзям — усе, ворогам — закон». А принцип, що офшори для влади є ганьбою, став принципом «нічого страшного, у кожного ФОПу вони є», — заявив Разумков.

Водночас монобільшість не віддала необхідної для звільнення спікера кількості голосів. Відставка стала можливою завдяки тому, що за неї голосували нардепи з «Батьківщини», «Довіри», «За майбутнє», частина депутатів з «Голосу» та 6 позафракційних. Разумков покинув сесійну залу під аплодисменти народних депутатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.