newsshowslive
Вступить в семью ATR

Під «військовим гарнізонним судом» у Криму затримали 15 осіб — прийшли на оскарження вироку співвітчизників: ZAMAN

12 октября 2021, 09:31
264

15 кримських татар затримали біля окупаційного «Кримського гарнізонного військового суду» у Сімферополі, звідки вівся відеозв’язок з Апеляційним судом підмосковної Власихи.

Серед затриманих родичі, друзі та небайдужі люди, які прийшли на оскарження вироку Ескендера Абдулганієва, Рустема Емірусеінова та Арсена Абхаірова, яких окупанти визнали винними у нібито «тероризмі» та присудили від 12 до 17 років колонії суворого режиму. 

Попри те, що засідання було відкритим, родичів бранців не допустили. А окупаційні силовики у гучномовці вимагали від присутніх розійтися.

Насамкінець, розгляд апеляції у «справі» відклали до 25 жовтня через невручення додаткової скарги на вирок Арсену Абхаірову. А людей на вулиці почали затримувати за нібито порушення карантинних обмежень, хоча вони були в масках та уникали скупчень. Серед затриманих Казім Аблялімов, Мир Ібрагімов, Садик Урінбаєв, Енвер Мустафаєв, Рустем Шіхбадінов, Решат Параламов, Селім Тейфуков, Мансур Аблямітов, Ескендер Меметов, Ділявер Меметов, Решат Емірусеінов, Ленур Ібрагімов, Алімхан Абітов, Аметхан Умеров та Гафур Мінгафаров.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:50
video Нові карантинні обмеження щодо перевезень набрали чинності — Укрзалізниця розгортає пункти вакцинації: ZAMAN
Нові карантинні правила в Україні вже діють. Усі, хто прямує автобусом, потягом чи літаком до іншої області, повинні надати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест на коронавірус.
#карантин#Україна#правила_перевезень#пункти_вакцинації
16:33
video Розповів про катування та нагадав про бранців Кремля — Єсипенко звернувся до Байдена: ZAMAN
Український політв’язень, фрілансер «Радіо Свобода» Владислав Єсипенко звернувся до президента Сполучених Штатів Джо Байдена, уряду та Конгресу США.
#США#Байден#бранці_Кремля#Єсипенко#лист