newsshowslive
Вступить в семью ATR

Знести будинок ветерана кримськотатарського національного руху — окупанти прийшли до оселі Рустема Усеінова: ZAMAN

13 октября 2021, 07:50
416

Окупанти погрожують знести будинок ветерана кримськотатарського національного руху Рустема Усеінова.

До оселі Рустема Усеінова у селі Капсіхор (Морське), що поблизу Судака, прийшли силовики.  

Чоловіка попередили, що його оселю знесуть рішенням окупаційного «суду», яке вже набрало чинності. Кримському татарину дали п'ятиденний термін, щоб оскаржити рішення або власноруч зруйнувати будинок. В іншому випадку це зроблять силовики. Після суперечки вони забралися до Судака.

«Надвечір приїхали судові виконавці. Виявляється, по мені відбулося судове засідання, про яке я й не знав. Суд ухвалив рішення про знесення мого будиночка, оскільки він нібито зведений незаконно. Вирішили знести. Мені повідомили лише це. Коли відбулося це засідання, хто його провів, хто брав участь, я не знаю. Я не захотів брати в них якісь папери, розписуватися в них, але порадившись з друзями, вирішили отримати папери для ознайомлення. Я все ж нічого не підписав, заборонив це фотографувати, вони пішли, давши мені 5-ти денний термін. Якщо нічого не буде зроблено в 5-ти денний термін, то будуть зносити», — каже ветеран кримськотатарського національного руху.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:50
video Нові карантинні обмеження щодо перевезень набрали чинності — Укрзалізниця розгортає пункти вакцинації: ZAMAN
Нові карантинні правила в Україні вже діють. Усі, хто прямує автобусом, потягом чи літаком до іншої області, повинні надати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест на коронавірус.
#карантин#Україна#правила_перевезень#пункти_вакцинації
16:33
video Розповів про катування та нагадав про бранців Кремля — Єсипенко звернувся до Байдена: ZAMAN
Український політв’язень, фрілансер «Радіо Свобода» Владислав Єсипенко звернувся до президента Сполучених Штатів Джо Байдена, уряду та Конгресу США.
#США#Байден#бранці_Кремля#Єсипенко#лист