newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:10
Нічний ефір

16 309 нових випадків COVID-19 в Україні — Херсонщина переходить до «червоної зони»: ZAMAN

14 октября 2021, 08:13
255

16 309 нових випадків коронавірусу за добу зафіксували в Україні. Майже 5 тисяч людей госпіталізовано. Помер 471 хворий.

Такий сумний рекорд зафіксований в Україні за останню добу. 

За повідомленням МОЗ, на Херсонщині запроваджується червоний рівень епідеміологічної небезпеки. З 15 жовтня там забороняється робота закладів громадського харчування, окрім  доставки та замовлень навинос, закриваються торговельні центри, розважальні заклади, непродовольчі ринки та магазини, спортзали, забороняються масові заходи,  окрім офіційних спортивних заходів і матчів. 

Ці обмеження не діятимуть, якщо 100% співробітників та відвідувачів будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

26 октября
17:39
video Кримськотатарська культура все життя виборює собі право на існування — Ельзара Баталова у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Ельзара Баталова говорила про Крим, культуру в Україні та як шоу-бізнес псує мистецтво.
17:38
video Ми вже зараз маємо думати про майбутню реінтеграцію Криму та Донбасу — Олександр Бойченко у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Олександр Бойченко говорив про літературу, генетичну ідентичність Донбасу та радянське мислення українців.
26 октября