newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
14:00
Davetsiz musafir

«Герої нашого народу» — жителі Білогірська підтримали бранців третьої бахчисарайської групи перед оголошенням вироку: ZAMAN

28 октября 2021, 10:17
500

У п’ятницю 29 жовтня оголосять вирок фігурантам третьої бахчисарайської групи «справи про тероризм» Сейтумеру та Осману Сейтумеровим, а також Рустему Сеітмеметову та Амету Сулейманову.

Для бранців вимагають покарання у 66 років колонії суворого режиму на чотирьох. Для Сейтумера Сейтумерова просять 20 років колонії суворого режиму, Осману Сейтумерову закидають 17 років, Рустему Сеітмеметову — 16 та Амету Сулейманову — 13 років колонії суворого режиму. 

Зі словами підтримки до бранців звернулися жителя Білогірська. 

«Беззаконня було завжди, і ми його відчуваємо сьогодні. Ми дуже добре знаємо і Сейтумера, і Османа, і Амета — усіх. Навіть якщо ми їх знаємо дуже добре, в «суді» наші доводи не беруть до уваги. Ми сподіваємося, що наше слово почують, оскільки ми віримо в Аллаха. Аллах каже, ви говоріть правду, а решту залишайте на мене. Ми сподіваємося на Всевишнього, оскільки беззаконня не буде вічним. Не буде так завжди. Після скрути прийде полегшення. Ці суди закінчаться, а ми маємо готуватися до судного дня. Ці хлопці сьогодні герої нашого народу, а те що народ їх підтримує, любить їх, це правда. Брехня та наклепи йдуть з іншого боку, від беззаконників», — каже житель Білогірська Сейран Бекіров.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:49
video Звертаємо увагу на порушення прав людини щодо кримських татар — МЗС Туреччини: ZAMAN
Туреччина не визнає тимчасової окупації Криму Росією та звертає увагу на порушення прав людини щодо кримських татар.
09:17
video Окупанти схопили трьох українців — закидають шпигунство на користь України та підготовку терактів: ZAMAN
Окупаційні співробітники ФСБ схопили трьох українців, яким закидають шпигунство на користь України та підготовку терактів.
09:01
video Поширення COVID-19 — у МОЗ рекомендують перевіряти ковід-документи на гірськолижних курортах: ZAMAN
Понад 13 з половиною тисяч нових випадків COVID-19 виявили на материковій частині України. Одужали при цьому на 10 тисяч більше українців. А ще 525 людей не змогли подолати хворобу.
08:51
video «Зеленського геть! Ні капітуляції!» — у центрі Києва відбувся протест: ZAMAN
Кілька тисяч протестувальників зібралися на Майдані Незалежності у Києві, аби оголосити свої вимоги до влади.
08:28
video За допомогу родинам політв’язнів — правозахисниця Муміне Салієва отримала нагороду: ZAMAN
Волонтерською премією Євромайдан-СОС, у Києві було нагороджено дружину кримськотатарського бранця Сейрана Салієва та правозахисницю Муміне Салієву.
08:12
video Навчання біля адмінмежі з окупованим Кримом — українські артилеристи тренувалися відбивати ворожу атаку: ZAMAN
Українські артилеристи тренувалися вчасно відбивати ворожу атаку з морського узбережжя.
07:42
video Суворіший прикордонний контроль — обмеження для мандрівників через новий штам коронавірусу: ZAMAN
Через поширення світом нового штаму коронавірусу «Омікрон» країни Америки, Європи та Азії повертають суворіший прикордонний контроль та правила для повітряних мандрівників.