Вступити до родини ATR

ГУР потопило ще один російський корабель в Чорноморській акваторії

6 червня 2024, 11:05
3247

У ніч проти четверга, 6 червня Головне управління розвідки Міноборони України знищило ще один російський корабель в Чорноморській акваторії.

Про це повідомив речник ГУР Юсов в ефірі телемарафону.

"Сьогодні День журналіста і новий збір ініціювали. Але привітання, це не лише подяка, але і знищене сьогодні вночі одне вороже судно у Чорноморській акваторії. Деталі будуть трохи згодом. Робота спецпідрозділів ГУР МО, морський удар, все влучно", – заявив він.

Раніше у міноборони рф заявили, що російська ППО перехопила та знищила 13 БпЛА над Кримом вночі.

Інформація оновлюється.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

09:22
23 червня
09:19
22 червня
12:40
17 червня
16 червня
12:48
15 червня
11:57
09:22
23 червня
09:19
22 червня
12:40
17 червня
16 червня
12:48
15 червня
11:57