newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
23:35
Davetsiz musafir

Вход в бухту "Донузлав" перекрыл ракетный крейсер

5 марта 2014, 17:24
4429

Российские корабли по-прежнему блокируют крымские бухты. Ракетный крейсер "Москва" перекрыл вход в бухту Донузлав.

Об этом сообщил руководитель медиацентра Минобороны Владислав Селезнев.

"Ракетный крейсер Москва в сопровождении четырех судов обеспечения находится у входа в бухту Донузлав, так образом блокируя выход кораблей ВМС Украины. С суши наши корабли под "прикрытием" 20 зеленых человечков", - написал он на своей странице в Facebook.


Селезнев отметил, что у военных автоматы, снайперские винтовки и пулеметы.  Они прибыл на грузовом авто с российскими номерами и окопались.

Также, по информации пресс-службы Минобороны, заблокированы украинские корабли в Севастопольской и Стрелецкой бухтах.Личный состав кораблей управления "Славутич " и " Донбасс" , корветов " Тернополь" и "Хмельницкий", ракетного корвета "Приднепровье", большого десантного корабля "Константин Ольшанский", морских тральщиков "Чернигов" и "Черкассы", а также и других кораблей и судов находится в боевой готовности. 

В пресс-службе министерства подчеркнули, что в дневное время российские военные не афишируют блокировки украинских кораблей и отходят немного в сторону, но выходы из севастопольских бухт остаются закрытыми.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

19:12
важно Майже 90 років позбавлення волі на п’ятьох — омбудсмен Денісова повідомила про незаконні вироки кримським татарам з Сімферополя
Майже 90 років позбавлення волі на п’ятьох кримських татар, учасників другої сімферопольської групи так званої «справи про тероризм» вимагають російські прокурори у Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону.
11:07
video Москва готує провокації — головне управління розвідки Міноборони України: ZAMAN
Москва готує провокації проти своїх військових, щоб звинуватити у цьому Україну.
10:03
video Просувати кримське питання на всіх міжнародних майданчиках — підсумки візиту українських парламентарів до Туреччини: ZAMAN
Закликали створити Кримську платформу в Турецькому парламенті та просувати кримське питання на всіх міжнародних майданчиках.
09:47
video Підтримка територіальної цілісності та протидія загрозам — президенти України та Азербайджана підписали спільну декларацію: ZAMAN
Підтримка територіальної цілісності одне одного та протидія загрозам у Чорноморсько-Каспійському регіоні.
09:11
video Холодні та сирі камери — Сервер Мустафаєв розповів про нелюдські умови в ізоляторі: ZAMAN
Зі стін сиплеться, в камерах вогко і холодно, а у відповідь на скарги — лише погрози силовиків.
08:36
video «Січ 2–30» відгукнувся з космосу — український супутник встановив зв'язок з центром управління: ZAMAN
Український супутник встановив зв'язок з центром управління на Хмельниччині, а усі його бортові системи працюють у штатному режимі.
08:08
video Вплив пандемії на дітей гірший, ніж вважалося — ЮНІСЕФ: ZAMAN
Організація ЮНІСЕФ вважає, що вплив пандемії на дітей буде гіршим, ніж вважали раніше.