newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
11:15
Göñül göñülden

ATR официально пригласил Порошенко, Тимошенко и Зеленского на #їхтребадебати

19 марта 2019, 17:13
4334

Первый крымскотатарский телеканал ATR официально пригласил трех лидеров президентской гонки — Петра Порошенко, Юлию Тимошенко и Владимира Зеленского — на спецэфир программы «#їхтребадебати» с Романом Скрыпиным.

«В прямом эфире нашей программы планируем пригласить на дебаты тройку лидеров-кандидатов на пост Президента Украины, чтобы обсудить их предвыборные программы, в частности пути решения вопроса о Крыме и деоккупации части Донецкой и Луганской областей», — говорится в письме.

Спецэфир программы состоится 28 марта, начало в 21:00.

Напомним, ранее ведущий программы «#їхтребадебати» Роман Скрыпин пригласил прийти на программу лидеров президентской гонки: Петра Порошенко, Владимира Зеленского, Юлию Тимошенко и Анатолия Гриценко.

Отметим, «#їхтребадебати» — это программа в формате политических дебатов, которая идет на телеканале ATR по четвергам, в 21:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13:14
video COVID-19 у світі — в Індонезії від вірусу померло 88 тисяч людей: ZAMAN
В Індонезії зареєстрували понад 1800 смертей за добу. А днем раніше від наслідків COVID-19 померли 2069 осіб. Це — найвищий добовий показник в Індонезії за весь час епідемії.
#коронавірус#епідемія#Індонезія#смерті
12:39
video Поширення COVID-19 у Криму — у лікарнях Севастополя бракує рідкого кисню: ZAMAN
Темпи поширення коронавірусу в окупованому Криму не сповільнюються. За сумнівними підрахунками окупаційної «влади» півострова, там щоденно фіксують близько п’ятисот випадків захворювання.
#Сімферополь#окупований_Крим#влада_окупантів#рідкий_кисень
12:07
video Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз — міністр охорони здоров’я: ZAMAN
За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз, якщо таку необхідність покажуть клінічні дослідження та Всесвітня організація охорони здоров’я.
#МОЗ#ВООЗ#вакцинація#третя_доза
11:43
video Хочете ходити без масок — записуйтесь на вакцинацію: ZAMAN
Для скасування обов’язкового носіння масок в Україні, більшість населення країни має бути провакциновано.
#маски#коронавірус#вакцинація#санітарний_лікар
11:18
video Біля турецької Анталії спалахнула масштабна лісова пожежа — евакуювали п'ять населених пунктів: ZAMAN
Влада Туреччини обіцяє розслідувати масштабну лісову пожежу, яка перекинулася на місто Манавгат у 75 кілометрах від Анталії.
#Туреччина#пожежа#Анталія#евакуація
10:36
video Ротації у керівництві українського війська — президент призначив нового начальника Генштабу та командувача ООС: ZAMAN
Президент України Володимир Зеленський призначив нового начальника Генерального Штабу. Ним став генерал-майор, герой України Сергій Шаптала, який був нагороджений за мужність та героїзм після боїв на Дебальцівському плацдармі.
#Зеленський#ротації#нові_призначення#українське_військо