newsshowslive
Вступить в семью ATR

Дебаты на «Олимпийском»: в НОТУ рассказали, о чем договорились штабы кандидатов

18 апреля 2019, 07:51
775

Глава правления НОТУ Зураб Аласания рассказал о результатах переговоров представителей кандидатов в президенты в Министерстве внутренних дел.

Об этом он написал на своей странице в Facebook.

По его словам, сцен на стадионе будет две, телесигналов тоже будет два.

«Телетрансляций, похоже, тоже будет две. Это еще ничего, концертов вообще планировалось четыре: два до, два после (у каждого кандидата свои)», — отметил Аласания.

По словам главы правления НОТУ, штабы кандидатов договорились по таким пунктам: трибуны делят не вдоль, а поперек; символику партий не используют, артистов с песнями запускают по очереди, билеты делят пополам и распространяют каждый свои, время начала концертов — 16:00, время начала «дебатов» — 19:00.

В то же время штабы кандидатов не пришли к единому решению по таким пунктам: сколько вопросов будут задавать друг другу кандидаты (по три или по четыре), кто будет ведущим(и). сколько будет ПТС (одна или две). Также штабам не удалось договориться, отдавать ли одну трансляцию всем каналам, или каждый штаб ведет свою съемку и отдает своим каналам.

По словам Аласании, «запланированное действо» начнется в 19:00. Он подчеркнул, что это не официальные дебаты и «Суспільне» не берет участие в организации этой встречи.

«Суспільне» продолжает придерживаться закона и здравого смысла: содержательные дебаты должны состояться в студии НОТУ 19 апреля во временном промежутке от 20:00 до 21:00 (если иное не будет решено Центральной избирательной комиссией)», — добавил он.

Напомним, ранее у Порошенко сообщили, что президент согласен прийти на дебаты на НСК «Олимпийский» 19 апреля в 19:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:11
video Після мене не було звільнено жодного кримського татарина — Бекіров у телемарафоні #saveATR
Українська влада не повертає кримськотатарських політв’язнів. На Мінських перемовинах ця тема не обговорюється.
#Едем_Бекіров#українська_влада#повернення_політв'язнів
09:40
video Колишні політв’язні Кремля заснували «Платформу звільнення політв’язнів»: Семена у телемарафоні #saveATR
Презентація відбулася у Михайлівському Золотоверхому монастирі за участю представників Православної церкви України, Української греко-католицької церкви, Духовного управління мусульман Криму, іноземних послів, повідомляє кореспондент Укрінформу.
#Олег_Сенцов#презентація#платформа_звільнення_політв'язнів
09:24
video «Справа про недонесення» — на допиті Топчі повідомив, що під тиском окупантів був змушений обмовити себе: ZAMAN
Останнє слово Енвера Топчі, звинуваченого у буцімто «недонесенні», призначене на 24 березня. Цього ж дня відбудуться дебати між сторонами захисту та обвинувачення.
#Енвер_Топчі#справа_про_недонесення#тиск_окупантів
09:08
video Утиски не припиняються — наш народ втратив свободу та опинився під окупаційною «владою» РФ: ZAMAN
Учасники кримськотатарського національного руху Судаку, Джанкойського і Красногвардійського районів виступили з відкритим зверненням до народу, висловлюючи свою підтримку і солідарність усім бранцям Кремля.
#кримськотатарський_національний_рух#звернення_до_народу#підтримка_бранців_Кремля
08:44
video Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму є його публічна незгода з окупацією Криму РФ — заява правозахисних організацій України: ZAMAN
Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму Олега Приходька є його публічна незгода з окупацією Криму РФ, яку він неодноразово висловлював і у ЗМІ, і в спілкуванні з представниками підконтрольної Кремлю місцевою «владою».
#переслідування_окупантів#Олег_Приходько#правозахисні_організації
08:41
video Українського військового поранено — про ситуацію на східному фронті: ZAMAN
У районі Причепилівки, на Луганщині, окупанти били з підствольних гранатометів та стрілецької зброї. Кульове поранення дістав боєць об’єднаних сил. Його оперативно ушпиталили.
#ООС#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни