newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
22:05
Göñül göñülden

Пропавшего крымского татарина нашли мертвым

11 июля 2019, 22:10
10405

Крымского татарина Фахри Мустафаева, который пропал 10 июля, сегодня нашли мертвым в с. Ароматное Бахчисарайского района. Его тело было закопано в землю.

Об этом сообщают крымскотатарские активисты в соцсетях.

«Сегодня Фахри был найден мёртвым в Бахчисарайском районе, село Ароматное. Тело нашли закопанным в землю. Душа болит за парня! В какое же время мы живём? Трое деток остались без отца», — сказано в сообщении.

Информацию о гибели крымского татарина сайту ATR.ua подтвердила юрист Хатидже Мамут, которая ранее сообщила о его пропаже.

«Нашли мертвым в районе села Ароматное, а точнее в Репино. Отец его опознал. Убийца закопал тело Фахри. Похороны завтра, предварительно в 11 часов, если успеют оформить документы», — сообщила она.

Сейчас правоохранители проводят следственные и оперативные действия.

Напомним, о пропаже Фахри Мустафаева сообщила юрист Хатидже Мамут. Утром 10 июля Фахри кто-то позвонил, он быстро собрался и сказал семье, что едет в Симферополь по делам. Уже через полчаса он перестал отвечать на телефонные звонки. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:31
video Силовики тиснули на власника оселі, де було вбито громадянина Узбекистану — під час допиту йому стало зле, а слідчий цікавився, чи не вживав він наркотиків: ZAMAN
До окупаційного слідчого комітету забрали власника оселі Сейдамета Гафарова. Під час допиту слідчий тиснув на нього. Сейдамет Гафаров має хворе серце, а коли йому стало зле і почервоніли очі, окупаційний «слідчий» запитав, чи не вживав той наркотиків.
#окупаційні_силовики#вбивство_громадянина_Узбекистану#допит_власника_оселі#тиск_слідчого
11:18
video Адвокат вимагає від силовиків надати докази спротиву вбитого при обшуках громадянина Узбекистану в окупованому РФ Криму: ZAMAN
Окупаційні ФСБівці виклали відео облави в оселі Сейдамета Гафарова, який прихистив громадянина Узбекистану Набі Рахімова. Чоловіка застрелили через буцімто спротив силовикам.
#адвокат#докази#окупований_Крим#силовики_окупантів#вбивство_громадянина_Узбекистану
10:45
video Шаховий турнір пам’яті Ервіна Ібрагімова — силовики окупантів викрали його у травні 2016 року: ZAMAN
У переддень трагічного викрадення в окупованому Криму члена Всесвітнього конгресу кримських татар політичні бранці Кремля, вимушені переселенці з Криму, народні обранці започаткували шаховий турнір.
#Ервін_Ібрагімов#шаховий_турнір#зниклі_у_Криму#викрадення_окупантів
10:11
video Ізраїль має законне право захищати себе — Держдепартамент США: ZAMAN
Держдепартамент США заявив, що Ізраїль має законне право захищати себе. При цьому він закликав обидві сторони зупинити насильство.
#Палестина#конфлікт#Ізраїль#ракетні_удари#Держдепартамент_США
09:47
video У змішаних єврейсько-арабських містах Ізраїлю спалахнуло насильство: ZAMAN
Окрім ракетних ударів, насильство спалахнуло у змішаних єврейсько-арабських містах Ізраїлю. У ніч на середу поліція заарештувала десятки людей у центрі і на півночі Ізраїлю.
#Палестина#надзвичайний_стан#конфлікт#Ізраїль#насильство
09:14
video Армія Ізраїлю направила 80 літаків для бомбардування Гази — Нетаньягу: ZAMAN
Внаслідок обміну повітряними ударами між Ізраїлем та Палестиною ракети впали у житлових кварталах. Загинуло не менше трьох осіб. Палестинська сторона повідомляє про 28 жертв на своїй території, але підтвердити справжність цієї інформації неможливо.
#Сектор_Газа#Ізраїль#ракетні_удари#бомбардування
08:51
video Ізраїль і сектор Газа продовжують обмінюватися повітряними ударами: ZAMAN
13-поверховий житловий будинок у Секторі Газа обвалився внаслідок обстрілу. Людей у ньому не було, оскільки ізраїльська армія попередила про атаку заздалегідь, щоб жителі змогли евакуюватися.
#Сектор_Газа#конфлікт#Ізраїль#повітряні_удари