newsshowslive
Вступить в семью ATR

Путин хочет особый статус для Донбасса и чтобы о Крыме забыли — Береза

16 сентября 2019, 23:48
517

По мнению бывшего народного депутата Борислава Березы, если Путин захочет закончить войну с Украиной, то только на своих условиях.

 Об этом народный депутат Верховной Рады 8 созыва заявил в эфире программы «PRIME:Муждабаєв» на телеканале ATR.

«В любом варианте с Путиным не договориться, и войну, которую Путин начал, он закончит ее не по той причине, чтобы у вас реализовалась поставленная перед вами задача закончить войну на тех условиях, которых вы хотите. Он закончит ее только на тех условиях, на которых он хочет. Это значит особый статус для Донбасса, это — забыть о Крыме, это значит медленная интеграция в российскую зону влияния, а, может, и быстрая, и это значит возвращение полностью под контроль финансовых, политических, экономических и религиозных сфер влияния России. Это опасная история, которая может закончиться потерей суверенитета и государственности», — заявил Береза.

Он также отметил, что договариваться с Путиным можно только на наших условиях.

«Только на наших условиях, без амнистии, с вычиткой, с полной программой по всем процессам. И самое главное — сначала выводятся войска, берется под контроль территория, после чего получают доступ все партии и политические движения к той территории, она очищается, и только тогда можно проводить выборы», — подчеркнул он.

Напомним, оккупанты снова обсуждают идею закрепить за оккупированным Крымом новое название. Аннексированный полуостров они хотят назвать «Республика Крым — Таврида».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13:33
video Силовики окупантів погрожували кримськотатарському підприємцю через заплановану благодійну вечерю: ZAMAN
Співробітники окупаційного ФСБ прийшли до кримськотатарського підприємця, який планував провести у своєму закладі поблизу Сімферополя іфтар.
#Крим#переслідування_кримських_татар#погрози_окупантів#іфтар
13:09
video Таке безглузде та безжалісне — Росією та окупованими нею територіями «відгриміло побєдобєсіє»: ZAMAN
Росією та окупованими нею територіями прокотилися паради до головного дня пропаганди — 9 травня. Середмістями Сімферополя, Севастополя та Керчі возили військову техніку та провели окупаційні підрозділи.
#Росія#9_травня#окупований_Крим#техніка#паради#юнармія
12:43
video Якщо Росія піде на повномасштабну ескалацію, може початися світова війна — Зеленський: ZAMAN
Президент України Володимир Зеленський додав, що наразі не спостерігається зменшення російських військ біля кордонів України.
#форум#Зеленський#Україна_30#агресія_Росії#ескалація_військ
12:12
video Зупиніть Путіна, зупиніть війну — українці, білоруси та німці вийшли на мітинг у Мюнхені: ZAMAN
У День перемоги над нацизмом українці, білоруси та німці у Мюнхені вирішили привернути увагу до злочинів, які коїть Росія на чолі з Володимиром Путіним.
#Рига#акція#злочини_РФ#мюнхен#День_перемоги_над_нацизмом
11:45
video Аксьонов не має власного житла та авто, а за минулий рік голова окупантів Криму збіднів на мільйон у порівнянні з минулим роком — дані з декларацій: ZAMAN
За 2020 рік Аксьонов заробив майже три з половиною мільйони, що на мільйон менше ніж у 2019 році, а ось статки Олени Аксьонової зросли на понад 8,5 мільйонів.
#Аксьонов#дані_декларації#приховування_статків
11:23
video Загострення між Ізраїлем та Палестиною наростає — країни вдалися до ракетних ударів: ZAMAN
До 10 ракетних ударів завдали з території сектору Газа по Ізраїлю, ракетна відповідь якого теж не забарилася. Як наслідок, в армії Ізраїлю заявляють про знищення трьох бойовиків угруповання Хамас.
#Палестина#Ізраїль#загострення#ракетні_удари
11:01
video Юнак вчинив бійню у Казані — розстріляв з рушниці школярів та вчителів місцевої школи № 175: ZAMAN
Під час стрілянини у школі № 175 у Казані загинуло 9 осіб — троє дівчат, четверо хлопців та дві вчительки. Загалом постраждали щонайменше 32 людини. 6 дітей знаходяться у вкрай важкому стані.
#стрілянина_у_школі#Казань#підліток