newsshowslive
Вступить в семью ATR

ЮНЕСКО приняло решение провести мониторинг в Крыму

16 октября 2019, 15:03
500

В 2020 году мониторинговая группа ЮНЕСКО снова отправится в Украину для осуществления мониторинга ситуации в оккупированном Крыму.

Об этом сообщил Постпред Украины при Юнеско Олег Шамшур.

«Снова принято решение Исполкома ЮНЕСКО о мониторинге ситуации в оккупированном Крыму. На протяжении 2019 года мониторинговая группа Организации уже осуществила два визита в Украину (в сфере информации и свободы СМИ). В 2020 году эта работа будет продолжена», — написал он в своем Twitter.

Напомним, в сентябре ЮНЕСКО опубликовало очередной доклад Генерального директора Организации о ситуации в оккупированном РФ Крыму. В докладе говорилось о последних нарушениях Россией в сфере компетенции ЮНЕСКО, а именно: образовании, науке, культуре и работе СМИ.

В ЮНЕСКО также отметили «разрушительные действия российской оккупационной власти, которые несут реальную угрозу сохранению универсальной культурной и исторической ценности и аутентичности украинских объектов культурного наследия».

В Организации тогда сообщили, что запустили первый этап прямого мониторинга ситуации на полуострове, в частности осуществили первые два визита экспертов ЮНЕСКО в Украину с целью сбора информации о ситуации в сфере науки и функционирования СМИ во временно оккупированном Крыму.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14:56
video Політв’язень Яшар Шихаметов потребує термінової медичної допомоги — омбудсмен
Кримськотатарський політв’язень, фігурант сфабрикованої окупантами «справи про тероризм» Яшар Шихаметов потребує термінового медичного обстеження та лікування.
#омбудсмен#політв'язні#Людмила_Денісова#стан_здоров'я#Яшар_Шихаметов#медична_допомога
12:08
video МОК заблокував трансляцію Олімпіади-2020 в окупованому Криму: ZAMAN
Онлайн-трансляція Олімпіади-2020 блокується на території Криму на вимогу Міжнародного олімпійського комітету.
#МОК#блокування#окупований_Крим#Олімпіада-2020#ТРАНСЛЯЦІЯ
11:39
video Змусити кримських татар мовчати — «суд» окупантів взяв перерву у розгляді скарги Абдулганієвої: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму взяв перерву у розгляді скарги Еміне Абдулганієвої, яку за одиночний протест звинуватили у проведенні незаконного мітингу та присудили 10 тисяч рублів штрафу.
#політв'язні#Абдулганієв#суд_окупантів#розгляд_скарги#син-не_терорист
11:13
video Коронавірус на Олімпіаді-2020 — зареєстровано сім нових випадків: ZAMAN
Сім нових випадків COVID-19 виявили на Олімпіаді у Токіо. Два позитивних тести — у тенісистів з Нідерландів. Решта заражених — люди, задіяні у проведенні Ігор.
#коронавірус#нові_випадки_зараження#Олімпіада-2020
10:49
video У Криму зростає кількість хворих на COVID-19 — понад 500 нових поцієнтів щоденно: ZAMAN
Навіть за сумнівними даними окупаційної «влади», у Криму щоденно фіксують понад 500 нових пацієнтів з COVID-19, та не менше десяти померлих внаслідок хвороби.
#Крим#коронавірус#хворі#статистика_окупантів
10:21
video МОЗ рекомендує вагітним робити щеплення від коронавірусу — вакцинація є безпечною та необхідною: ZAMAN
У Міністерстві охорони здоров'я рекомендують вагітним жінкам вакцинуватися від COVID-19. Зазначається, що наразі така вакцинація є безпечною та необхідною.
#COVID-19#щеплення#вакцинація#вагітні