newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
21:35
Bizim aile / Моя родина

Оккупанты выставили на аукцион имущество еще одного санатория в Крыму

11 ноября 2019, 18:10
585

«Распорядительная дирекция имуществом» оккупированного Крыма выставила на аукцион собственность санатория в поселке Рыбачье (Алушта) за 51 млн российских рублей.

ФОТО: Илья Варламов

ФОТО: Илья Варламов

Информация об аукционе указана в списке текущих торгов «дирекции».

Начальная цена составляет 51 035 305 рублей. Датой начала срока подачи заявок на участие в аукционе указано 26 октября, срок окончания подачи — 15 ноября. Аукцион состоится 20 ноября в 11.00 на электронной площадке.

Среди выставленного на торги имущества указаны два спальных корпуса (1621,4 кв. м и 1896,6 кв. м), столовая (1684,4 кв. м), два гаража, уборные и трансформаторная подстанция. Также на аукцион выставлено движимое имущество — бытовая и кухонная техника, мебель.

Ранее «Распорядительная дирекция имущества» Крыма выставила на аукцион за 33,4 млн рублей имущество пансионата, расположенного в поселке Черноморское.

Напомним, в сентябре Прокуратура Автономной Республики Крым заявила, что имеет доказательства «национализации» Россией более 4 тысяч украинских предприятий в аннексированном Крыму.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:31
video Силовики тиснули на власника оселі, де було вбито громадянина Узбекистану — під час допиту йому стало зле, а слідчий цікавився, чи не вживав він наркотиків: ZAMAN
До окупаційного слідчого комітету забрали власника оселі Сейдамета Гафарова. Під час допиту слідчий тиснув на нього. Сейдамет Гафаров має хворе серце, а коли йому стало зле і почервоніли очі, окупаційний «слідчий» запитав, чи не вживав той наркотиків.
#окупаційні_силовики#вбивство_громадянина_Узбекистану#допит_власника_оселі#тиск_слідчого
11:18
video Адвокат вимагає від силовиків надати докази спротиву вбитого при обшуках громадянина Узбекистану в окупованому РФ Криму: ZAMAN
Окупаційні ФСБівці виклали відео облави в оселі Сейдамета Гафарова, який прихистив громадянина Узбекистану Набі Рахімова. Чоловіка застрелили через буцімто спротив силовикам.
#адвокат#докази#окупований_Крим#силовики_окупантів#вбивство_громадянина_Узбекистану
10:45
video Шаховий турнір пам’яті Ервіна Ібрагімова — силовики окупантів викрали його у травні 2016 року: ZAMAN
У переддень трагічного викрадення в окупованому Криму члена Всесвітнього конгресу кримських татар політичні бранці Кремля, вимушені переселенці з Криму, народні обранці започаткували шаховий турнір.
#Ервін_Ібрагімов#шаховий_турнір#зниклі_у_Криму#викрадення_окупантів
10:11
video Ізраїль має законне право захищати себе — Держдепартамент США: ZAMAN
Держдепартамент США заявив, що Ізраїль має законне право захищати себе. При цьому він закликав обидві сторони зупинити насильство.
#Палестина#конфлікт#Ізраїль#ракетні_удари#Держдепартамент_США
09:47
video У змішаних єврейсько-арабських містах Ізраїлю спалахнуло насильство: ZAMAN
Окрім ракетних ударів, насильство спалахнуло у змішаних єврейсько-арабських містах Ізраїлю. У ніч на середу поліція заарештувала десятки людей у центрі і на півночі Ізраїлю.
#Палестина#надзвичайний_стан#конфлікт#Ізраїль#насильство
09:14
video Армія Ізраїлю направила 80 літаків для бомбардування Гази — Нетаньягу: ZAMAN
Внаслідок обміну повітряними ударами між Ізраїлем та Палестиною ракети впали у житлових кварталах. Загинуло не менше трьох осіб. Палестинська сторона повідомляє про 28 жертв на своїй території, але підтвердити справжність цієї інформації неможливо.
#Сектор_Газа#Ізраїль#ракетні_удари#бомбардування
08:51
video Ізраїль і сектор Газа продовжують обмінюватися повітряними ударами: ZAMAN
13-поверховий житловий будинок у Секторі Газа обвалився внаслідок обстрілу. Людей у ньому не було, оскільки ізраїльська армія попередила про атаку заздалегідь, щоб жителі змогли евакуюватися.
#Сектор_Газа#конфлікт#Ізраїль#повітряні_удари