newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
22:30
Canlı studio / Музичний проект

0т 7 до 19 лет: фигурантам «ялтинского дела о «терроризме» огласили приговор

12 ноября 2019, 10:15
1256

12 ноября в Южном окружном военном суде в Ростове-на-Дону состоялось судебное заседание, на котором был оглашен приговор фигурантам «дела о так называемом терроризме» (ялтинская группа) Инверу Бекирову, Арсену Джеппарову, Рефату Алимову, Эмир-Усеину Куку, Вадиму Сируку и Муслиму Алиеву.

Прямую трансляцию из зала суда вели активисты «Крымской солидарности».

Сообщается, что заседание суда длилось 14 минут.

«В соответствии с приговором суда, подсудимые признаны виновными и им назначено наказание в виде лишения свободы в колонии строгого режима на срок: Алиеву Муслиму Нуриевичу — 19 лет, с ограничением свободы на 1 год, Бекирову Инверу Небиевичу — 18 лет, с ограничением свободы на 1 год, Сируку Вадиму — 12 лет, с ограничением свободы на 1 год, Алимову Рефату — 8 лет, с ограничением свободы на 1 год, Джеппарову Арсену — 7 лет, с ограничением свободы на срок 1 год, Куку Эмир-Усеину — 12 лет, с ограничением свободы на срок 1 год», — говорится в сообщении.

Известно, что на суде политзаключенные нарисовали для пропагандистских СМИ, которые приехали на суд, плакат: «Долой заказное российское телевидение. Стоп, «Россия 24»! Хватит врать!».

Ранее сообщалось, что обвинение суммарно запросило для шестерых заключенных более 98 лет лишения свободы. Так, Инверу Бекирову прокурор запросил 20,5 лет лишения свободы, Муслиму Алиеву — 20 лет, Эмир-Усеину Куку — 15 лет, Вадиму Сируку — 15 лет, Арсену Джеппарову — 13,6 лет, Рефату Алимову — 14,6 лет тюрьмы.

Напомним, ранее крымскотатарская правозащитница Лутфие Зудиева призвала украинские СМИ прийти на оглашение приговора фигурантам «ялтинского дела о так называемом терроризме».

12 февраля 2016 года после массовых обысков и задержаний «Киевский райсуд Симферополя» арестовал Инвера Бекирова, Вадима Сирука, Муслима Алиева и Эмир-Усеина Куку. Крымских татар обвиняют в участии в организации «Хизб ут-Тахрир». 18 апреля были задержаны Рефат Алимов и Арсен Джеппаров. Позже фигурантов «дела» Рефата Алимова, Арсена Джеппарова, Эмир-Усеина Куку, Муслима Алиева, Энвера Бекирова и Вадима Сирука этапировали из оккупированного Крыма в Ростов-на-Дону.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

19:59
Цінний «свідок обвинувачення»: стали відомі нові факти грубих порушень на стадії слідства в алуштинській «справі» — адвокат
«Свідок обвинувачення» на суді щодо незаконно обвинувачених РФ у тероризмі кримських татар, фігурантів так званої алуштинської «справи», надав відомості, що вказують на грубі порушення силовиків окупантів на стадії «слідства».
#Азаматов#алуштинська_група#«справа_про_тероризм»#«свідок_обвинувачення»
18:49
«Свідок обвинувачення» діє спільно з обвинувачем — зачитує «протокол допиту»: адвокат про засідання в алуштинській «справі»
На засіданні у сфабрикованій окупантами «справі про тероризм» щодо кримських татар алуштинської групи, у понеділок 18 січня, відповідаючи на питання прокурора, «свідок обвинувачення» зачитував слово в слово ті відомості, які він давав на стадії слідства.
#Азаматов#алуштинська_група#«справа_про_тероризм»#«свідок_обвинувачення»
11:12
COVID-19 у Севастополі: 100 нових випадків, 5 пацієнтів померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 100 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, п’ять пацієнтів померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 38 470 осіб (29 954 — у Криму, 8516 — у Севастополі).
#Севастополь#епідемія#хворі#коронавірус_у_Криму
10:01
Окупанти спотворюють історичні факти: онлайн-виставка виправдання незаконної окупації Криму РФ
Окупаційна «влада» до «Дня Криму» ініціювала виставку у черговій спробі поширити інформацію про законність волевиявлення «народу Криму» на референдумі у 2014 році, при цьому маніпулюючи архівними документами з фондів «держархіву».
#Крим#виставка#«держархів»_окупантів#спроба_виправдання_окупації
09:36
Кількість смертей з COVID-19 у Криму перевалила за тисячу
В окупованому Криму повідомляють про смерть восьми пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Загалом на півострові, за даними окупантів, померли 1006 пацієнтів з COVID-19 (682 — у Криму, 324 — у Севастополі).
#COVID-19#Крим#епідемія#смерті
09:26
COVID-19 у Криму: 192 випадки за добу
В окупованому Криму за останню добу виявили 192 нових випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 38 370 осіб (29 954 — у Криму, 8416 — у Севастополі).
#Крим#епідемія#хворі#коронавірус_у_Криму
09:02
Кримчани зможуть переоформлювати водійські посвідчення в ЦНАП на Херсонщині
Кримчани зможуть замінити українські водійські посвідчення, термін дії яких закінчився, у сервісному центрі МВС та в установах паспортного сервісу, а також у ЦНАП.
#Херсонщина#ЦНАП#заміна_водійських_посвідчень#жителі_Криму