newsshowslive
Вступить в семью ATR

Агента РФ в Харькове приговорили к 12 годам заключения

19 ноября 2019, 13:54
463

В Харькове агента российской разведки Мехти Логунова приговорил к 12 годам лишения свободы. Известно, что он собирал информацию о военных в Украине.

Об этом сообщает пресс-служба СБУ.

«Оперативники СБУ прекратили противоправную деятельность жителя Харьковской области Логунова Мехти Феофановича в августе 2017 года. Он был завербован российской военной разведкой и в течение 2015–2017 года осуществлял сбор разноплановой информации, в том числе с грифом «секретно», в военной сфере и в области военно-оборонных разработок. Полученные данные агент передавал кураторам по зашифрованным каналам связи», — говорится в заявлении ведомства.

{gallery_1}

Напомним, ранее в Полтавской области к 12 годам заключения приговорили задержанного летом агента ФСБ РФ, которого оккупанты завербовали в аннексированном Крыму в 2014 году.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров