newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
12:10
Altın devir / Золота епоха

В списке на обмен могут быть экс-беркутовцы, но нет крымских татар — Чубаров

27 декабря 2019, 16:20
1030

Глава Меджлиса крымскотатарского народа Рефат Чубаров обратил внимание на то, что Украина может включить в списки на обмен пленными «беркутовцев, обвиняемых в расстреле людей на Институтской» в 2014 году, в то время, когда в перечне нет ни одного политзаключенного из оккупированного Крыма.

Об этом он написал в своем Facebook.

«Все больше распространяется информация о том, что их, бывших беркутовцев — Олега Янишевского, Сергея Зинченко и Павла Аброськина, находящихся под стражей, а также Сергея Тамтуру и Александра Маринченко, которые остаются под круглосуточным домашним арестом, обвиняемых в расстреле людей на Институтской 20 февраля 2014 года, украинские власти планируют передать боевикам ОРДЛО в рамках обмена пленных. <...> Как вы уже знаете, ни один из <...> крымских политзаключенных, лишенных свободы российскими оккупантами, в обменном списке нет», — заявил глава Меджлиса.

Ранее Рефат Чубаров заявлял о том, что Офис президента не проводил никаких консультаций с Меджлисом крымскотатарского народа по поводу обмена пленными.

Напомним, Трехсторонняя контактная группа 23 декабря достигла договоренности о взаимном освобождении удерживаемых лиц до конца года.

Отметим, что на встрече «нормандской четверки» 9 декабря в Париже стороны договорились об обмене пленными в формате «всех на всех» до 31 декабря 2019 года. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13:14
video COVID-19 у світі — в Індонезії від вірусу померло 88 тисяч людей: ZAMAN
В Індонезії зареєстрували понад 1800 смертей за добу. А днем раніше від наслідків COVID-19 померли 2069 осіб. Це — найвищий добовий показник в Індонезії за весь час епідемії.
#коронавірус#епідемія#Індонезія#смерті
12:39
video Поширення COVID-19 у Криму — у лікарнях Севастополя бракує рідкого кисню: ZAMAN
Темпи поширення коронавірусу в окупованому Криму не сповільнюються. За сумнівними підрахунками окупаційної «влади» півострова, там щоденно фіксують близько п’ятисот випадків захворювання.
#Сімферополь#окупований_Крим#влада_окупантів#рідкий_кисень
12:07
video Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз — міністр охорони здоров’я: ZAMAN
За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз, якщо таку необхідність покажуть клінічні дослідження та Всесвітня організація охорони здоров’я.
#МОЗ#ВООЗ#вакцинація#третя_доза
11:43
video Хочете ходити без масок — записуйтесь на вакцинацію: ZAMAN
Для скасування обов’язкового носіння масок в Україні, більшість населення країни має бути провакциновано.
#маски#коронавірус#вакцинація#санітарний_лікар
11:18
video Біля турецької Анталії спалахнула масштабна лісова пожежа — евакуювали п'ять населених пунктів: ZAMAN
Влада Туреччини обіцяє розслідувати масштабну лісову пожежу, яка перекинулася на місто Манавгат у 75 кілометрах від Анталії.
#Туреччина#пожежа#Анталія#евакуація
10:36
video Ротації у керівництві українського війська — президент призначив нового начальника Генштабу та командувача ООС: ZAMAN
Президент України Володимир Зеленський призначив нового начальника Генерального Штабу. Ним став генерал-майор, герой України Сергій Шаптала, який був нагороджений за мужність та героїзм після боїв на Дебальцівському плацдармі.
#Зеленський#ротації#нові_призначення#українське_військо