newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
12:10
Altın devir / Золота епоха

Рефат Чубаров поздравил украинцев с Рождеством

7 января 2020, 16:23
765

Председатель Меджлиса крымскотатарского народа Рефат Чубаров поздравил украинцев, которые отмечают Рождество Христово 7 января.

Свое поздравление Рефат Чубаров опубликовал в Facebook.

«Пусть боль и страдания, привнесенные в Украину военной агрессией России, как можно скорее останутся в прошлом, а наши сограждане —  люди разных национальностей и вероисповеданий, которых притесняют, преследуют, бросают в тюрьмы и убивают в оккупированных Российской Федерацией Крыму и части Донбасса, снова получат свободу в единой украинской семье. С праздником!» — написал глава Меджлиса.

Напомним, в ночь с 6 января на 7 января, христиане восточного обряда, которые используют юлианский календарь, встречают Рождество Христово. Этот день является официальным государственным праздником в Украине.

Отметим, ранее Рефат Чубаров поздравил украинцев и крымских татар с наступающим Новым годом. Он отметил, что верит, что Украина будет идти в правильном направлении и в конечном итоге восстановит свою территориальную целостность, в том числе вернет Крым. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13:14
video COVID-19 у світі — в Індонезії від вірусу померло 88 тисяч людей: ZAMAN
В Індонезії зареєстрували понад 1800 смертей за добу. А днем раніше від наслідків COVID-19 померли 2069 осіб. Це — найвищий добовий показник в Індонезії за весь час епідемії.
#коронавірус#епідемія#Індонезія#смерті
12:39
video Поширення COVID-19 у Криму — у лікарнях Севастополя бракує рідкого кисню: ZAMAN
Темпи поширення коронавірусу в окупованому Криму не сповільнюються. За сумнівними підрахунками окупаційної «влади» півострова, там щоденно фіксують близько п’ятисот випадків захворювання.
#Сімферополь#окупований_Крим#влада_окупантів#рідкий_кисень
12:07
video Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз — міністр охорони здоров’я: ZAMAN
За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз, якщо таку необхідність покажуть клінічні дослідження та Всесвітня організація охорони здоров’я.
#МОЗ#ВООЗ#вакцинація#третя_доза
11:43
video Хочете ходити без масок — записуйтесь на вакцинацію: ZAMAN
Для скасування обов’язкового носіння масок в Україні, більшість населення країни має бути провакциновано.
#маски#коронавірус#вакцинація#санітарний_лікар
11:18
video Біля турецької Анталії спалахнула масштабна лісова пожежа — евакуювали п'ять населених пунктів: ZAMAN
Влада Туреччини обіцяє розслідувати масштабну лісову пожежу, яка перекинулася на місто Манавгат у 75 кілометрах від Анталії.
#Туреччина#пожежа#Анталія#евакуація
10:36
video Ротації у керівництві українського війська — президент призначив нового начальника Генштабу та командувача ООС: ZAMAN
Президент України Володимир Зеленський призначив нового начальника Генерального Штабу. Ним став генерал-майор, герой України Сергій Шаптала, який був нагороджений за мужність та героїзм після боїв на Дебальцівському плацдармі.
#Зеленський#ротації#нові_призначення#українське_військо