newsshowslive
Вступить в семью ATR

«Я не поверю, что вы не видели кадров начала аннексии Крыма» — Борисов — Гайворонскому

17 января 2020, 10:59
565

Крымский блогер и журналист Евгений Гайворонский заявил, что он ранее не видел кадров захвата Крыма российскими военными.

Об этом он сообщил в эфире программы «PRIME:Борисов» на телеканале ATR.

Ведущий Олег Борисов обратил внимание журналиста на видеокадры так называемого «референдума» о присоединении Крыма к РФ.

«Вы не видели этих кадров? Эти кадры облетели весь мир. Так называемый «референдум». Так называемое волеизъявление крымчан. Несмотря на это волеизъявление, мы видим «зеленых человечков» с автоматами, кучу вертолетов, БТРы. <...> Блин, мне не то, что не верится — мы здесь в Киеве были в вакууме, я вам честно скажу, еще был Янукович у власти. Мы были в вакууме, но мы знали, что Янукович — гав*о, простите меня. Ну а там сидеть, когда все бьют тревогу?.. Это видел весь мир. Как вы этого не видели, живя в Крыму?» — подчеркнул ведущий.

Гайворонский в свою очередь заявил, что кадры захвата Крыма российскими военными он увидел первый раз в студии телеканала ATR 16 января 2020 года.

«Про противостояние в Симферополе я слышал, но я к нему серьезно не отнесся. Кадры с вертолетами я только что увидел в первый раз. Я так скажу: я 2013-2014-й год, до тех пор, пока я в апреле не начал участвовать пресс-секретарем в «Народном единстве», у меня вообще не было ничего, у меня не было интернета и я тогда как-то особо не интересовался», — заявил журналист.

Напомним, крымского журналиста Евгения Гайворонского, который ранее поддерживал аннексию полуострова, депортировали из Крыма на материковую часть Украины.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:11
video Після мене не було звільнено жодного кримського татарина — Бекіров у телемарафоні #saveATR
Українська влада не повертає кримськотатарських політв’язнів. На Мінських перемовинах ця тема не обговорюється.
#Едем_Бекіров#українська_влада#повернення_політв'язнів
09:40
video Колишні політв’язні Кремля заснували «Платформу звільнення політв’язнів»: Семена у телемарафоні #saveATR
Презентація відбулася у Михайлівському Золотоверхому монастирі за участю представників Православної церкви України, Української греко-католицької церкви, Духовного управління мусульман Криму, іноземних послів, повідомляє кореспондент Укрінформу.
#Олег_Сенцов#презентація#платформа_звільнення_політв'язнів
09:24
video «Справа про недонесення» — на допиті Топчі повідомив, що під тиском окупантів був змушений обмовити себе: ZAMAN
Останнє слово Енвера Топчі, звинуваченого у буцімто «недонесенні», призначене на 24 березня. Цього ж дня відбудуться дебати між сторонами захисту та обвинувачення.
#Енвер_Топчі#справа_про_недонесення#тиск_окупантів
09:08
video Утиски не припиняються — наш народ втратив свободу та опинився під окупаційною «владою» РФ: ZAMAN
Учасники кримськотатарського національного руху Судаку, Джанкойського і Красногвардійського районів виступили з відкритим зверненням до народу, висловлюючи свою підтримку і солідарність усім бранцям Кремля.
#кримськотатарський_національний_рух#звернення_до_народу#підтримка_бранців_Кремля
08:44
video Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму є його публічна незгода з окупацією Криму РФ — заява правозахисних організацій України: ZAMAN
Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму Олега Приходька є його публічна незгода з окупацією Криму РФ, яку він неодноразово висловлював і у ЗМІ, і в спілкуванні з представниками підконтрольної Кремлю місцевою «владою».
#переслідування_окупантів#Олег_Приходько#правозахисні_організації
08:41
video Українського військового поранено — про ситуацію на східному фронті: ZAMAN
У районі Причепилівки, на Луганщині, окупанти били з підствольних гранатометів та стрілецької зброї. Кульове поранення дістав боєць об’єднаних сил. Його оперативно ушпиталили.
#ООС#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни