newsshowslive
Вступить в семью ATR

«Я не поверю, что вы не видели кадров начала аннексии Крыма» — Борисов — Гайворонскому

17 января 2020, 10:59
618

Крымский блогер и журналист Евгений Гайворонский заявил, что он ранее не видел кадров захвата Крыма российскими военными.

Об этом он сообщил в эфире программы «PRIME:Борисов» на телеканале ATR.

Ведущий Олег Борисов обратил внимание журналиста на видеокадры так называемого «референдума» о присоединении Крыма к РФ.

«Вы не видели этих кадров? Эти кадры облетели весь мир. Так называемый «референдум». Так называемое волеизъявление крымчан. Несмотря на это волеизъявление, мы видим «зеленых человечков» с автоматами, кучу вертолетов, БТРы. <...> Блин, мне не то, что не верится — мы здесь в Киеве были в вакууме, я вам честно скажу, еще был Янукович у власти. Мы были в вакууме, но мы знали, что Янукович — гав*о, простите меня. Ну а там сидеть, когда все бьют тревогу?.. Это видел весь мир. Как вы этого не видели, живя в Крыму?» — подчеркнул ведущий.

Гайворонский в свою очередь заявил, что кадры захвата Крыма российскими военными он увидел первый раз в студии телеканала ATR 16 января 2020 года.

«Про противостояние в Симферополе я слышал, но я к нему серьезно не отнесся. Кадры с вертолетами я только что увидел в первый раз. Я так скажу: я 2013-2014-й год, до тех пор, пока я в апреле не начал участвовать пресс-секретарем в «Народном единстве», у меня вообще не было ничего, у меня не было интернета и я тогда как-то особо не интересовался», — заявил журналист.

Напомним, крымского журналиста Евгения Гайворонского, который ранее поддерживал аннексию полуострова, депортировали из Крыма на материковую часть Украины.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

07:59
video Український воїн дістав уламкове поранення у районі Новотошківського — ситуація на східному фронті: ZAMAN
У районі Новотошківського окупанти відкривали вогонь з підствольних гранатометів. Пораненого бійця у задовільному стані було ушпиталено. Гранатомети різних систем застосували і біля Луганського.
#ООС#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_захисники
17 июня
13:11
video Карантин продовжено до 31 серпня, але з деякими послабленнями: ZAMAN
У Міністерстві охорони здоров’я планують скасувати вимоги щодо заповненості приміщень та дозволити повноцінне функціонування спортзалів.
#карантин#Україна#зелена_зона#пом'якшення
12:53
video Обговорювали війну на Донбасі та вступ України до НАТО, але не детально — Путін: ZAMAN
Президент Росії Володимир Путін розповів, про що вони розмовляли з Президентом США Джо Байденом під час двостороннього саміту між лідерами двох країн у Женеві.
#Путін#війна_на_Донбасі#вступ_України_до_НАТО#саміт_з_Байденом
12:31
video Мустафа Джемілєв отримав грамоту від Центру міжнародних досліджень соціально-політичних процесів Азербайджану за підтримку у часи другої карабаської війни: ZAMAN
Голова центру Самір Адігозеллі відзначив, що азербайджанці та кримські татари мають єдині корені та наголосив на солідарності з кримськотатарським народом.
#нагорода#Мустафа_Джемілєв#підтримка_у_другій_карабаській_війні
12:18
video Уряд скасував контроль самоізоляції через додаток «Вдома»: ZAMAN
Відтепер не потрібно встановлювати застосунок «Вдома» при поверненні з-за кордону або при перетині адмінмежі з окупованої території на материкову частину України. Окрім того, скасовано обов'язкове тестування на коронавірус.
#пом'якшення_карантину#зелена_зона#«Вдома»#рішення_Уряду
11:46
video Американський філософ Френсіс Фукуяма долучився до кампанії на захист та підтримку кримськотатарських бранців і стане голосом політв’язня Аріфмеметова: ZAMAN
У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що американський філософ, професор Стенфордського університету погодився приєднатися до кампанії МЗС з публічного менторства на захист ув’язнених окупантами громадянських журналістів.
#МЗС#політв'язні#Аріфмеметов#Френсіс_Фукуяма#кампанія_захисту_та_підтримки
17 июня