newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
15:00
Bugün / Сьогодні (live)

Казарин: ATR — история о политических сигналах, которые Киев способен или не способен посылать Крыму

20 февраля 2020, 18:40
416

Журналист Павел Казарин считает, что проблема нынешней власти заключается в том, что они были вне общественной-политической дискуссии, которая разворачивалась в стране на протяжении последних пяти-шести лет. Поэтому они не понимают многие процессы и делают те же ошибки, которые уже были в 2015-2016 году.

Фото: Апостроф

Фото: Апостроф

Об этом он рассказал в эфире телеканала ATR.

«Это, условно, как в школе. Мы доучились до девятого класса, а тут к нам приходит мальчик из третьего класса, и задает вопросы, почему небо голубое, почему вода холодная, а огонь горячий. И ты ему говоришь: это же уже все решено, вот тебе конспекты, читай. А он не хочет читать. И ты ему раз за разом должен это заново проговаривать», — отметил Казарин.

Из-за этого у нынешней власти может появляться «синдром новичка» — когда кажется, что можно всегда все просто решить.

«А, с другой стороны, это история о том, что люди во власти, которые были вне контекста общественно-политической дискуссии на протяжении последних пяти-шести лет, говорят те нелепости, с которыми мы сталкивались ее в 2015-16 году», — добавил журналист.

Это касается и истории с блокированием финансирования ATR. Власти никто не говорит, что не нужно делать тех или иных вещей, потому что от этого будет только хуже. 

«Некому сказать, <...> что поймите: ATR — это не одно и то же, что 15 других новостных каналов. Он на ряду с другими медиа стоит особняком и внимание к нему должно быть не только на уровне соблюдения букв закона, но и на уровне политических решений. Потому что это, в том числе, еще и история о больших политических сигналах, которые Киев способен или не способен посылать Крыму», — подытожил Казарин. 

Напомним, ранее первому крымскотатарскому телеканалу ATR в очередной раз заблокировали финансирование, несмотря на то, что государство выделило 50 млн грн на финансирование канала в 2020 году. По словам генерального директора крымскотатарского телеканала ATR Ленура Ислямова, перед каналом поставили невыполнимые условия тендеров

Ранее в связи с недофинансированием из госбюджета крымскотатарский телеканал ATR ранее запустил сбор средств. Сбор денег продолжается. Каждый, кто хочет финансово поддержать телеканал, может отправить деньги на карту банка: 4176 4901 0002 2824 («Приватбанк»). Также отправлять деньги из Крыма можно на Яндекс-кошелек.  

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14:06
video Політв’язні Сервет Газієв та Джеміль Гафаров потребують термінового фахового медичного обстеження та лікування — омбудсмен
Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова закликала міжнародну спільноту відреагувати на порушення статті 3 положень Конвенції про захист прав людини і основних свобод та вжити всіх можливих заходів, аби негайно припинити тортури стосовно українських громадян у місцях несвободи РФ Джеміля Гафарова та Сервета Газієва.
#омбудсмен#Людмила_Денісова#Джеміль_Гафаров#Сервет_Газієв
11:59
video «Судді» окупантів, який виніс вирок заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову, Прокуратура АРК спрямувала обвинувачення до суду: ZAMAN
У Прокуратурі АРК вирок заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову називають незаконним, а самого «суддю» звинувачують у державній зраді, оскільки до окупації він так само працював суддею, а потім перейшов на бік окупантів. У разі доведення провини йому загрожує позбавлення волі від 12 до 15 років.
#вироки_окупантів#Ільмі_Умеров#прокуратура_АРК#окупаційний_суддя
11:06
video З СІЗО до лікарні з інфарктом — тяжкохворого кримськотатарського політв’язня після двох з половиною років у неволі нарешті доставили в туберкульозну лікарню у РФ: ZAMAN
У політв'язня Джеміля Гафарова загострилася хвороба нирок і подагра. Окупанти доставили його до ростовської туберкульозної лікарні, де лікарі виявили у нього інфаркт. Однак навіть попри такий діагноз, окупанти продовжили судилище над чоловіком.
#Джеміль_Гафаров#судилища_окупантів#інфаркт#загострення_хвороби
10:48
video Передостанній крок до скасування вільної економічної зони «Крим»: ZAMAN
Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував ухвалити за основу та в цілому два останніх законопроєкти, необхідних для скасування ВЕЗ «Крим».
#Рустем_Умєров#ВЕЗ_Крим#парламентський_комітет#законопроєкт_про_скасування
10:15
video Терміново піаритися на рятуванні людей — окупаційний «голова» Криму став приводом для скандалу через повені у Керчі: ZAMAN
У мережі поширюється відео, на якому видно, як окупаційний «голова» Криму Сергій Аксьонов «інспектував» затоплені вулиці Керчі у моторному човні, а слідом за своїм лідером відчайдушно гребли невідомі парубки у кашкетах.
#Аксьонов#злива#окупований_Крим#затоплене_місто#повені_у_Керчі
09:50
video Вулицями окупованої РФ Керчі на човні — там впала майже двомісячна норма опадів: ZAMAN
Після тривалої зливи у Керчі розлилася місцева річка Мелек-Чесме. Підтоплено 236 будинків, зокрема на вулицях Жені Дуднік, Комарова, Пирогова, Вокзальне Шосе, Совєтська та інші.
#Керч#злива#затоплене_місто#двомісячна_норма_опадів
09:31
video У київському музеї імені Богдана та Варвари Ханенків представили картину під назвою «Свята Варвара»: ZAMAN
Полотно датується XVIII століттям і, ймовірно, належить пензлю іспанського художника. Її подарував Україні шведський вчений, доктор медицини і філософії Торе Хальстрьом.
#картина#музей_Ханенків#Свята_Варвара#шведський_вчений