newsshowslive
Вступить в семью ATR

Шмигаль заперечує розгляд питання про відновлення поставок води у Крим

11 июня 2020, 17:06
1046

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що питання відновлення постачання Україною води через Північно-Кримський канал в окупований Крим не стоїть на порядку денному.

ФОТО: прес-служба Кабміну

ФОТО: прес-служба Кабміну

Про це 11 червня він повідомив на прес-конференції «100 днів роботи Кабінету міністрів».

«Стосовно води в Крим. Ви бачите результат, що вода в Крим не подається. Ми розуміємо, що вона фізично не може туди подаватись. Інша справа, що не завжди РФ, яка сьогодні є окупантом Криму, виконує свої обов'язки перед тими людьми, які там живуть, щодо тих речей, які прописано у міжнародній конвенції, які має виконувати окупант, якщо ми говоримо про Крим. <...> Ці питання нас хвилюють і турбують, але відновлення постачання через Кримський канал сьогодні на порядку денному не стоїть, це не є предметом якогось торгу», — наголосив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що раніше очільник Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що питання подачі води в окупований Росією Крим для президента Росії Володимира Путіна може стати приводом для розширення агресії. Таким чином він спробує підняти свій рейтинг, який останнім часом стрімко падає.

Зазначимо, що у Зеленського неодноразово заявляли про те, що питання подачі води в окупований Крим не можна розглядати до деокупації півострова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:09
video Співпраця для захисту всього Чорноморського регіону — міністр оборони США зустрівся з українським колегою: ZAMAN
Спільні проєкти на суходолі, в небі, морі та у кіберпросторі обговорили очільники оборонних відомств України та Сполучених Штатів.
#США#співпраця#Чорноморський_регіон#Ллойд
08:42
video Спростити повернення колишніх бранців до нормального життя — нардепи закликали ухвалити закон про політв’язнів: ZAMAN
Нардепи з фракцій «Слуга народу» та «Голос» Євгенія Кравчук і Рустем Умеров закликали Верховну Раду якнайшвидше ухвалити закон про політв’язнів.
#президент#Закон#політв'язні#Верховна_Рада#проєкт#нардепи
08:04
video Акції проти Олімпіади у Пекіні — активістки протестують через порушення прав людини китайською владою: ZAMAN
Тибетська й гонконзька активістки протестують на грецькому Акрополі проти Олімпіади у Пекіні. Вони розповідають про порушення прав людини у КНР напередодні запалення факела зимових Ігор.
#акція#порушення_прав_людини#Олімпіада#Пекін#активістки#китайська_влада