newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
11:10
Ecdatlar sesi / Музичний проект

У окупантів бракує грошей на дзвінки учасникам «судового процесу» — Чубаров про «справу» у Криму

12 июня 2020, 12:38
1129

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що окупаційний «суд» продовжує відмовляти у допуску до «справи», порушеної проти нього у Криму, адвокату Миколі Полозову. Також окупанти заявили про те, що «не мають можливості» дзвонити учаснику «судового процесу» Рефату Чубарову, який нині перебуває на території материкової частини України.

ФОТО: ATR.ua

ФОТО: ATR.ua

Про це Рефат Чубаров написав у своєму Facebook.

«У катастрофічно збіднілих від падіння цін на нафту російських карателів немає грошей, щоб дзвонити учасникам судового процесу. Російський окупаційний суд вперто не дозволяє адвокату Полозову виступити в статусі мого захисника у кількох порушених проти мене кримінальних справах. <...> Раніше, суд відмовив Полозову через те, що я не вказав адресу, за якою суд міг би зі мною комунікувати. У відповідь на таке «зауваження» суду я надав для зв'язку зі мною номер свого мобільного телефону. Тепер виявилося, що «у суду відсутня технічна можливість здійснювати телефонні дзвінки за межі РФ для повідомлення учасників процесу, тому необхідно вказувати адресу місця знаходження», — повідомив очільник Меджлісу.

Раніше ATR.ua повідомляв про те, що «управління» Слідчого комітету РФ по Криму відхилило клопотання адвоката Миколи Полозова про вступ у «справу» проти Рефата Чубарова в якості захисника.

Як відомо, окупанти у Криму раніше порушили чергову «кримінальну справу» проти очільника Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова. Його звинувачують нібито в «організації масових заворушень» під час мітингу у Сімферополі 26 лютого 2014 року. У травні 2015 року «управління» ФСБ по Криму порушило першу «кримінальну справу» проти Рефата Чубарова. Тоді його звинуватили у нібито «закликах до порушення територіальної цілісності Росії». Пізніше проти очільника Меджлісу сфабрикували ще кілька «кримінальних справ». Зокрема, окупанти закидають йому причетність до продовольчої та енергетичної блокад  півострова.

Зазначимо, що прокуратура Автономної Республіки Крим, зі свого боку, відкрила кримінальне провадження через порушення окупантами «справ» проти Рефата Чубарова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:26
video Знесли оселю і вимагають за це гроші — окупанти стягують з ветерана національного руху 42 тисячі: ZAMAN
Окупанти вирішили стягнути з ветерана кримськотатарського національного руху Рустема Усеїнова 42 тисячі рублів за знищення його ж помешкання.
09:12
video Міст зі шрифтом Брайля — макет для людей з вадами зору та слуху встановили у Києві: ZAMAN
Бронзовий макет пішохідно-велосипедного мосту з описом шрифтом Брайля встановили у Києві.
08:45
video Небайдужі передали необхідні речі в ізолятор — окупанти кинули за ґрати 21 кримського татарина: ZAMAN
Небайдужі передали необхідні речі до ізоляторів тимчасового тримання у Сімферополі та Євпаторії, куди окупанти запроторили 21 кримського татарина.
08:31
video COVID-19 у Криму — у Севастополі скасували новорічні гуляння: ZAMAN
Темпи захворюваності дещо знизилися в окупованому Криму.
08:17
video Кількість хворих на коронавірус в Україні меншає — новий штам не зафіксовано: ZAMAN
Кількість активних випадків COVID-19 в Україні продовжує знижуватися.
07:59
video Поезія про Крим чотирма мовами — збірку перекладів «Кримських сонетів» презентували у Києві: ZAMAN
У Києві презентували збірку перекладів «Кримських сонетів» всесвітньо відомого польського поета Адама Міцкевича.
07:32
video Новий штам коронавірусу — «Omicron» продовжує поширюватися у світі: ZAMAN
Новий штам коронавірусу під назвою «Omicron» продовжує поширюватися у світі.