newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
15:00
Bugün / Сьогодні (live)

«Справа» Чубарова у Криму: «суддя» Погребняк заявив про самовідвід

23 июня 2020, 17:21
821

«Верховний суд» окупованого Криму 22 червня розпочав розгляд «кримінальної справи» проти голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова по суті. Через самовідвід «судді» засідання перенесли на невизначений термін.

ФОТО: ATR.ua

ФОТО: ATR.ua

Як повідомив адвокат Микола Полозов, перше засідання у цій «справі» по суті відбулося без його участі.

«Абсолютно «по-тихому» вони сподівалися, що зможуть провести цей «суд» без адвоката за згодою, а лише із захисником за призначенням. Але «судове засідання» фактично не відбулося. <...> Нагадаю, що «справу» розглядає «судова колегія» у складі трьох «судів». «Головуючий суддя» Погребняк заявив про самовідвід», — повідомив Полозов.

Зазначимо, що раніше «суддя» Погребняк брав участь у сфабрикованих «справах» проти інших кримських татар: Ахтема Чийгоза, Мустафи Дегерменджі, Алі Асанова. Самовідвід, як пояснив сам Погребняк, пов’язаний із тим, що попередні «справи» та кейс Рефата Чубарова нібито пов'язані між собою. У зв'язку із цим решта суддів задовільнили заяву «судді» Погребняка про самовідвід.

Раніше Микола Полозов повідомляв, що окупанти у Криму продовжують затягувати процес щодо недопуску його до захисту у «справі» проти Рефата Чубарова.

Як відомо, окупанти у Криму раніше порушили чергову «кримінальну справу» проти очільника Меджлісу кримськотатарського народу. Його звинувачують нібито в «організації масових заворушень» під час мітингу у Сімферополі 26 лютого 2014 року. У травні 2015 року «управління» ФСБ по Криму порушило першу «кримінальну справу» проти Рефата Чубарова. Тоді його звинуватили у нібито «закликах до порушення територіальної цілісності Росії». Пізніше проти очільника Меджлісу сфабрикували ще кілька «кримінальних справ». Зокрема, окупанти закидають йому причетність до продовольчої та енергетичної блокад півострова.

Зазначимо, що прокуратура Автономної Республіки Крим, зі свого боку, відкрила кримінальне провадження через порушення окупантами «справ» проти Рефата Чубарова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:17
video «Герої нашого народу» — жителі Білогірська підтримали бранців третьої бахчисарайської групи перед оголошенням вироку: ZAMAN
У п’ятницю 29 жовтня оголосять вирок фігурантам третьої бахчисарайської групи «справи про тероризм» Сейтумеру та Осману Сейтумеровим, а також Рустему Сеітмеметову та Амету Сулейманову.
#вирок#підтримка#Білогірськ#третя_бахчисарайська_група#"справа_про_тероризм"
09:39
video Штрафи від 10 до 15 тисяч рублів — «суд» окупантів розглянув ще 21 адмінпротокол на кримських татар: ZAMAN
Окупаційний «Центральний райсуд» Сімферополя розглянув ще 21 адміністративний протокол, складений на затриманих.
#кримські_татари#незаконні_арешти#штрафи#адмінпротоколи
09:05
video Применшує честь та гідність — адвокат про протокол на Едема Семедляєва: ZAMAN
Дії окупаційних силовиків не лише незаконні, а й применшують честь, гідність та ділову репутацію.
#адвокат#окупаційні_силовики#адмінпротокол#незаконні_дії#гідність
08:18
video Послухати вишукану музику та допомогти жертвам репресій — у Києві відбувся благодійний концерт: ZAMAN
Кримськотатарський скрипаль Шевкет Аблялімов разом з піаністкою Анною Хмарою зіграли у Києві благодійний концерт класичної музики.
#концерт#політв'язні#репресії_Кремля#вишукана_музика#благодійність
07:51
video Знищення ворожого десанту, що суне з моря — навчання на адмінмежі: ZAMAN
Знищення ворожого десанту, що суне з моря, тренували біля межі з окупованим Кримом.
#ЗСУ#навчання#адмінмежа#ворожий_десант