newsshowslive
Вступить в семью ATR

Шмигаль назвав умову повернення до жорсткого карантину

30 июня 2020, 16:08
673

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд визначив показник, при перевищенні якого в Україні може бути введений жорсткий карантин. Обмеження можуть посилити, якщо кількість активних хворих на 100 тисяч населення досягне 60 осіб.

ФОТО: прес-служба Кабміну

ФОТО: прес-служба Кабміну

Про це він сказав в інтерв'ю BBC. Зокрема, Шмигаль заявив, що Кабмін контролює один із головних показників захворюваності на коронавірус. Наразі цей параметр становить 50 хворих на 100 тисяч населення.

«Ми зробили для себе ліміт у 60 хворих. Це буде момент, при якому треба буде посилювати карантинні обмеження вже на рівні країни і окремих областей», — наголосив прем'єр-міністр.

За його словами, Україна вийшла із загального жорсткого карантину, але окремі області, наприклад Львівщина, сьогодні — «античемпіон» із захворюваності, там карантин посилений.

«Ми зараз маємо перевагу порівняно із часом запровадження карантину у березні. У нас готова медична система: ми закупили засоби індивідуального захисту, забезпечили як мінімум перший рівень для першої хвилі медичних закладів, ми підготували медичну систему морально. Суспільство встигло морально підготуватися, ми не отримали в країні паніку, яка б призвала до дестабілізації медичної системи і збільшення жертв. Першу хвилю ми пройшли спокійно у помірному сценарії», — додав Денис Шмигаль.

Раніше стало відомо, що президент Володимир Зеленський закликав готуватися до другої хвилі епідемії COVID-19 в Україні через стрімку динаміку захворюваності.

Нагадаємо, станом на ранок 30 червня в Україні лабораторно підтверджено 44,3 тис. випадків COVID-19. За добу зафіксували 706 нових інфікованих. Раніше Кабмін ухвалив рішення про продовження дії «адаптивного» карантину в Україні до 31 липня. Так званий «адаптивний» карантин означає, що у разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах обмежувальні заходи будуть посилені саме там, а не по всій країні.  

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

18:45
важно Нелюдські умови — омбудсмен про незмінну ситуацію щодо утримання кримськотатарських політв’язнів
Ситуація щодо незаконного утримання РФ українських політв’язнів є незмінною: вони перебувають у нелюдських умовах та без необхідної меддопомоги.
#омбудсмен#Денісова#політв'язні#умови_утримання
09:08
video Змінилися правила поїздок між областями — потрібно мати сертифікат вакцинації чи тест: ZAMAN
З 21 жовтня в Україні для проїзду у транспорті міжобласного сполучення потрібно мати сертифікат про вакцинацію від коронавірусу або свіжий тест на COVID-19.
#коронавірус#Україна#сертифікат#правила_поїздок#ПЛР-тест
07:51
video Крим не є власністю однієї людини — Зеленський закликав світову спільноту відновити безпеку у Чорному морі: ZAMAN
Повернення Чорного та Азовського морів у простір міжнародного морського права має стати пріоритетом світової спільноти.
#Крим#Зеленський#Чорне_море#світова_спільнота#безпека#морське_право