newsshowslive
Вступить в семью ATR

РФ в Криму розгорнула штаби і готова до потенційної агресії — РНБО

27 июля 2020, 15:25
943

Російська Федерація розпочала розгортання військових штабів в окупованому Криму, які може використати в «активній фазі бойових дій».

Про це заявив в інтерв’ю «Радіо Свобода» заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос. За його словами, у сьогоднішніх умовах Москва в Криму може провести навчання, які можуть перейти в «активну фазу бойових дій».

«Коли штаби і мобілізаційна база підготовлені, а вони вже підготовлені в Криму, цей потенціал під виглядом резервістів може прибути спочатку на навчання, а навчання може перейти в активну фазу бойових дій, це відбувається дуже швидко. Сьогодні вранці це ще навчання, а завтра вранці це вже що — початок агресії», — заявив Кривоніс.

Водночас він підкреслив, що Україна готова до будь-яких загроз.

Нагадаємо, що раніше міністр оборони України Андрій Таран заявив, що наразі в окупованому Криму не виявлено дій зі створення ударних угрупувань для активних бойових дій з боку Росії поблизу адмінмежі з Херсонщиною.

Окрім того, командувач Об‘єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв заявляв про те, що загрози вторгнення з боку РФ немає, але потрібно готуватись до будь-яких сценаріїв.

Як відомо, окупанти наразі готуються до наймасштабніших військових навчань «Кавказ 2020». До Криму з’їдуться тисячі російських військових. На думку колишнього командувача силами США в Європі генерала Бена Ходжеса, окупанти можуть спробувати захопити греблю в Херсонській області, яка не пропускає воду у Крим.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров