newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:20
Нічний ефір

РФ визнає результати виборів у Білорусі та Лукашенка «легітимними»

15 сентября 2020, 12:26
287

Росія визнає підсумки виборів у Білорусі і вважає президента країни Олександра Лукашенка «легітимним» главою держави.

Таку заяву зробив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков за підсумками зустрічі Лукашенка і Путіна в Сочі, повідомляє «Медуза».

«Олександр Григорович є легітимним президентом Республіки Білорусь. І є візаві президента Путіна в міждержавних відносинах. Що стосується тих людей, які не згодні з результатами виборів, усі вони є громадянами братської Білорусі, всіх ми їх цінуємо і любимо. Але ми хочемо, щоб усе, що відбувається в Білорусі, відбувалося не у формі якихось неконституційних процесів, а в правовому полі», — заявив Пєсков.

За словами прес-секретаря Путіна, Росія хоче, щоб усе, що відбувається в Білорусі, «відбувалося не у формі якихось неконституційних процесів, а у правовому полі».

Нагадаємо, напередодні у Сочі відбулася зустріч виконуючого обов'язки президента Білорусі Олександра Лукашенка із президентом РФ Володимиром Путіним. За повідомленням російських ЗМІ, зустріч Путіна і Лукашенка тривала більше ніж чотири години. Вони, серед іншого,  розглянули «питання спільного реагування на виклики, що виникають».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

08:00
video Треба було залишатися до кінця під стінами ВР Криму — 100% такого захвату б не було: Щекун у телемарафоні #saveATR
Якщо б демонстранти залишилися під стінами ВР Криму, то була би можливість не допустити захоплення кримського парламенту.
#день_спротиву_окупації#Андрій_Щекун#парламент_Криму
07:56
video «Старий Крим» у Києві — кримськотатарський активіст Білялов про виїзд під страхом арешту та проєкт, що об’єднує тих, хто вимушено переїхав з півострову у програмі «Taqdir yolları»
Алімдар Білялов — житель Старого Криму, який під страхом арешту та переслідування російських силовиків через свою активність, попрощався з родичами та друзями і переїхав з родиною до Києва. У Криму Алімдар займався підтримкою сімей політв'язнів. Природно, така активність не залишилася без уваги окупантів. У 2017 році в його будинку провели обшук.
#Taqdir_yolları#Алімдар_Білялов#Eski_Qırım
07:47
video «День кримськотатарського спротиву окупації РФ» — вірно і об’єктивно: Омельченко у телемарафоні #saveATR
Генерал-лейтенант Григорій Омельченко вважає, що вірна назва до «Дня кримського спротиву російській окупації» буде «День кримськотатарського спротиву російській окупації».
#Григорій_Омельченко#день_кримськотатарського_спротиву#захоплення_парламенту_Криму
07:43
video Для повернення кримських татар з Туреччини необхідна інформаційна пропаганда з боку активістів національного руху — Юксель у телемарафоні #saveATR
Російська Федерація продовжує проводити політику штучного заселення Криму. Витісняючи населення, яке вона вважає нелояльним — в першу чергу, кримських татар, які залишаються вірними Україні, вона водночас поповнює населення росіянами.
#Ісмет_Юксель#кримські_татари_у_Туреччині#штучне_заселення_Криму_росіянами
26 февраля
18:57
video КРЦ представляє фільм про боротьбу кримськотатарського народу за право жити на своїй Батьківщині
У п'ятницю, 26 лютого, до сьомої річниці окупації Криму, Кримськотатарський Ресурсний Центр представляє короткий фільм «Кримські татари: боротьба за виживання», який розповідає про події 2014 року, про репресії щодо представників корінного кримськотатарського народу, а також про порушення прав людини на півострові.
#прем'єра#КРЦ#боротьба_кримськотатарського_народу
15:43
video «15 викрадених життів» — виставка про жертви насильницьких зникнень в окупованому РФ Криму: телемарафон #SaveATR
25 лютого у Національній бібліотеці України ім. Ярослава Мудрого команда КримSOS презентувала виставку, присвячену жертвам насильницьких зникнень в окупованому Криму «15 викрадених життів».
#КримSOS#виставка#жертви_насильницьких_зникнень_у_Криму
15:37
video Пастка для всієї Європи — Зеленський обговорив з президентом Польщі енергетичну безпеку у Європі та «Північний потік-2»
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Польщі Анджеєм Дудою і повідомив його про небезпечність «Північного потоку-2». Окрему увагу було приділено проблематиці забезпечення енергетичної безпеки у Європі.
#«Північний_потік-2»#Володимир_Зеленський#Анджей_Дуда
26 февраля