newsshowslive
Вступить в семью ATR

Росія порушила режим конфіденційності у ТКГ

1 октября 2020, 10:54
404

Під час роботи Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі представники Росії вели несанкціонований аудіо та відео запис. Засідання, яке проводилось 30 вересня, довелося зупинити через порушення конфіденційності переговорів.

Про це повідомляє «Українська правда».

Окрім цього, голова російської делегації зазначила, що хоче опублікувати записи переговорів. Спецпредставниця діючого голови ОБСЄ Хайді Ґрау зупинила роботу групи через порушення Росії та запропонувала провести окреме засідання щодо кодексу поведінки та інформаційної політики, якої повинні дотримуватися учасники. Українська сторона підтримала цю позицію та наполягла на винятковому мандаті та праві ОБСЄ модерувати переговорний процес.

Як повідомляв ATR.ua, 30 вересня Президент України Володимир Зеленський звільнив Вітольда Фокіна з посади заступника глави ТКГ.

Нагадаємо, перший заступник голови делегації України у ТКГ Вітольд Фокін 29 вересня на засіданні парламентського комітету заявив, що поки не бачить доказів війни між Україною і Росією.

Згодом в українській делегації у ТКГ заявили, що Фокін як і будь-яка людина, має право на власну позицію. Водночас наголосили, що делегація України у переговорах у ТКГ має дотримуватися виключно офіційної позиції України.

Раніше повідомлялося, що онука Вітольда Фокіна співачка Марія Фокіна заявила журналістам, що особисто познайомила свого дідуся із керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком та причетна до рішення свого родича увійти до складу Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров