newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
11:25
Ecdatlar sesi / Музичний проект

Окупація Криму є тестом апетитів Росії — Джеппар

19 октября 2020, 14:39
325

Ситуація у Криму є лише випробувальним полігоном для апетитів Росії в цьому регіоні, оскільки її дії можна побачити як в Сирії, так і в Лівії.

ФОТО: Daily Sabah

ФОТО: Daily Sabah

Про це в інтерв'ю Daily Sabah заявила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джеппар.

Вона наголосила, що Крим повинен залишатися на порядку денному міжнародної спільноти доти, поки територіальна цілісність України не буде відновлена.

«Ми вважаємо, що Росія — це держава, яка вчинила злочин проти України, країна, яка несе повну відповідальність за окупацію, і країна, яка повинна деокупувати Крим», — підкреслила Джеппар.

Також Еміне Джеппар назвала створення Кримської платформи ключовою подією, що сприятиме підвищенню ефективності міжнародного реагування на окупацію Криму та інші пов'язані з цим загрози.

Щодо участі у платформі Росії заступниця міністра зауважила, що не має ілюзій щодо справжнього обличчя держави-агресора.

«Звичайно, у нас немає ніяких ілюзій щодо того, яке справжнє обличчя Росії сьогодні, і, на жаль, ми змушені констатувати, що нинішня влада Росії — це влада, яка не демонструє ніякої цивілізованої позиції і фактично скоює злочини проти людства», — сказала вона.

Еміне Джеппар також висловила надію на співпрацю з Туреччиною в рамках Кримської платформи, спрямовану на деокупацію Криму.

Як повідомляв ATR.ua, минулого тижня заступник міністра закордонних справ України Еміне Джеппар здійснила багатоденний візит до Туреччини, під час якого мала ряд зустрічей у різних міністерствах і відомствах, зокрема зустрічалася з міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу, який заявив, що Туреччина завжди буде на боці кримських татар.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

18:57
video КРЦ представляє фільм про боротьбу кримськотатарського народу за право жити на своїй Батьківщині
У п'ятницю, 26 лютого, до сьомої річниці окупації Криму, Кримськотатарський Ресурсний Центр представляє короткий фільм «Кримські татари: боротьба за виживання», який розповідає про події 2014 року, про репресії щодо представників корінного кримськотатарського народу, а також про порушення прав людини на півострові.
#прем'єра#КРЦ#боротьба_кримськотатарського_народу
15:43
video «15 викрадених життів» — виставка про жертви насильницьких зникнень в окупованому РФ Криму: телемарафон #SaveATR
25 лютого у Національній бібліотеці України ім. Ярослава Мудрого команда КримSOS презентувала виставку, присвячену жертвам насильницьких зникнень в окупованому Криму «15 викрадених життів».
#КримSOS#виставка#жертви_насильницьких_зникнень_у_Криму
15:37
video Пастка для всієї Європи — Зеленський обговорив з президентом Польщі енергетичну безпеку у Європі та «Північний потік-2»
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Польщі Анджеєм Дудою і повідомив його про небезпечність «Північного потоку-2». Окрему увагу було приділено проблематиці забезпечення енергетичної безпеки у Європі.
#«Північний_потік-2»#Володимир_Зеленський#Анджей_Дуда
15:32
video Генпрокурор підписала інформаційне повідомлення до Міжнародного кримінального суду щодо фактів переслідування РФ журналістів в окупованому Криму: телемарафон #SaveATR
У тексті документа йдеться про серйозні порушення міжнародного гуманітарного права та прав людини на тимчасово окупованій території півострова Крим посадовцями РФ, зокрема щодо масштабних і систематичних дій проти українських та іноземних журналістів і працівників ЗМІ.
#переслідування_журналістів_у_Криму#Міжнародний_кримінальний_суд#повідомлення
15:08
video Необхідні кроки до деокупації Криму від Різи Шевкієва у телемарафоні #SaveATR
Зібрати світову спільноту та обговорити виконання Будапештського меморандуму, розпочати політику мілітаризації, надати національно-територіальну автономію кримськотатарському народу, поряд із прийняттям головних законів про корінні народи, про статус кримськотатарського народу та поправки до Конституції щодо статусу Криму.
#Різа_Шевкієв#кроки_до_деокупації#телемарафон_Save_ATR
14:20
video Оновлено звіт щодо порушень прав людини в окупованому Криму, зокрема про переслідування журналістів на півострові: ZAMAN
Це вже десяте повідомлення до офісу прокурора Міжнародного кримінального суду. Голова відомства Ігор Поночовний зауважив, що зараз розслідується 21-е кримінальне провадження щодо переслідувань журналістів на півострові.
#Крим#порушення_прав_людини#переслідування_журналістів