newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
01:15
Prime (повтор)

Російська сторона зірвала переговори гуманітарної підгрупи ТКГ з обміну полоненими

11 ноября 2020, 07:51
382

Гуманітарна підгрупа Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з вини російської сторони не змогла добитися обговорення питання обміну полонених та пошуку безвісти зниклих людей.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила українська делегація у ТКГ.

Відомо, що російська сторона, попри раніше укладені домовленості, відмовилася пропустити мешканців Луганщини в обидва боки за лінію розмежування, пояснюючи відмову дрібними технічними деталями.

«Через демарш російських представників Україна не змогла домогтися обговорення двох інших важливих питань: обміну взаємно утримуваних осіб та питання пошуку безвісти зниклих осіб», — йдеться у повідомленні.

В українській делегації додали, що на переговорах вдалося досягнути певного просування в обговорені умов розблокування російською стороною роботи КПВВ.

«Конкретні умови будуть обговорені завтра (11 листопада — ред.), під час загального засідання ТКГ на рівні глав делегацій», — розповів речник української делегації Олексій Арестович.

Як повідомляв ATR.ua, у «Плані спільних кроків», який Україна підготувала для Тристоронньої контактної групи (ТКГ), зазначається, що обмін полоненими у форматі «всіх на всіх» має відбутися не пізніше 15 грудня 2020 року.

Нагадаємо, що раніше представники ОБСЄ в ТКГ закликали сторони докласти усіх зусиль для проведення якнайшвидшого обміну полоненими на Донбасі. Україна вже передала до ТКГ списки полонених.

Як відомо, обмін заручниками між Україною та ОРДЛО не відбувається вже кілька місяців, оскільки сепаратисти не узгоджують списки.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров